Apleistos Lietuvos degalinės

Anksčiau skelbėme tokius vietų rinkinius kaip Apleista Lietuvos industrija, Apleistos Lietuvos mokyklos. Panašiu principu sugalvojau paskelbti „sukauptas” apleistas degalines, kurias suradome-pastebėjome keliaujant po Lietuvą. Ne kartą teko lankytis tokio tipo vietose, todėl rekomenduoju užsukti į apleista nedidelė degalinė ir bankrutavosios degalinės straipsnius (ten šiek tiek plačiau pakalbėjome apie šios kategorijos vietas).

Pirmoji degalinė

Ši degalinė veikė (o gal dar ir veikia) privačioje teritorijoje. Įdomu, jog tam tikros įmonės (teko matyti ligoninės, policijos įstaigose taip pat ūkiuose) turėjo savo privačias degalines, kurias naudojo greitesniam darbinės technikos kuro papildymui. Šioje degalinėje turime tris užpylimo stoteles: dvi dyzelinui – D.K ir D.K.Ž (dažytas dyzelinas) ir viena benzinui (95).

Antroji degalinė

Stendas be kainų = neveikianti degalinė. Keista matyti šią degalinę apleistą, kuri buvo įsikūrusi viename iš judriausių-magistralinių kelių. Galima tik spėlioti ko pritrūko iki sėkmingo verslo, o, bet, tačiau veikla nutraukta. Degalinės infrastruktūra padalinta į dvi dalis – į dujų ir atskirą kuro užpylimus punktus (gal čia veikė dvi skirtingos įmonės – nežinia). Bendras vaizdas toks, jog įrangos beveik nebėra ir likusi tik viena (dyzelino) užpylimo stotelė su stogu.

Trečioji degalinė

Trumpam nusikelsime į pajūrį. Čia suradome šią degalinę, kuri nepasirodė apleista, tačiau tuo metu neveikė. Galbūt veikia tik sezoniškai, o senas ženklas su 24/7 darbo laiku meluoja. Degalinėje turime dvi kuro užpylimo stoteles (po du pistoletus kiekvienai), kuri viena iš jų yra sugedusi. Kuro pasirinkimas tarp 95 benzino ir DK / Dž (dažyto) dyzelino. Bendra degalinės infrastruktūra neatrodo nauja (šiek tiek atnaujinta), todėl nėra ko stebėtis, jog dalis įrengimų jau neveikia. Gal tai ir buvo uždarymo priežastis?

Ketvirtoji degalinė

Apleistų degalinių kolekciją uždarysime su šia, jau gamtos „pražudyta” degaline, apie kurios egzistavimą išduoda tik likęs ženklas.

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2023-02-09

Komentarų nėra

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.