Bankrutavusios degalinės

Baigiasi vienas trumpiausių metų mėnesių, o kartu baigiasi ir apleistų vietų mėnesio maratonas. Šį mėnesį pavyko apžvelgti ir pasidalinti net keturiomis vietomis, kas galėtų būti skelbiamas kaip projekto rekordas (lyginant ankstesnį straipsnių ciklą). Nežinau ar Kovo mėnesį pavyks įgyvendinti dar vieną maratoną, bet galiu patikinti, jog archyvuose vietų dar tikrai yra.

Grįžkime prie šiandienos temos. Nusprendžiau, jog būtų visai įdomu pasidalinti keliomis degalinėmis, kurias pavyko atrasti tiesiog keliaujant Lietuvos keliais. Iki šiol, projekte teko dalintis tik viena degaline, kuri susilaukė nemažai dėmesio iš smalsuolių, kurių didžioji dalis domėjosi vietos lokacija. Todėl šiandien dalinuosi net dvi šios kategorijos vietomis.

Pirmoji – degalinė „Mirada” įmonės vardu. Pagal šį pavadinimą galima rasti, jog šiai įmonei dar vis vykdoma bankroto procedūra, bet dar įdomesnė dalis, jog šią degalinę jau suspėjo nupirkti konkurentai, kurie atnaujino šios vietos veiklą savo vardu. Nieko nuostabaus, nes vieta nebloga, todėl vykdyti čia veiklą, manau, kad apsimoka. Tokia šios buvusios degalinės ir istorija, o štai kaip ji atrodė:

Antroji – „Viada” įmonės degalinė. Negaliu teigti, jog ši degalinė bankrutavusi, juolab žinant, jog ši įmonė yra viena didžiausių degalinių tinklų Lietuvoje. Arčiau tiesos būtų tai, kad degalinė užsidarė rekonstrukcijai arba persikėlė į geresnę vietą. Degalinėje – kelios kolonėlės, nedidelis kiosko tipo namelis. Dalis kolonėlių dar vis aktyvios, kurių ekranuose yra likę paskutiniai užsakymo skaičiai. O štai kaip viskas atrodo iš nuotraukų:

Šiam kartui degalinių užteks. Susimatysime Kovo mėnesio vietų straipsniuose!

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2021-02-28

Komentarai

  1. Anonimas
    2021-05-28
    Atsakyti

    Kur randasi?

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.