Nebeveikianti degalinė

Ne vieną laišką ar žinutę teko gauti iš fotografų ar šiaip automobilių mėgėjų su klausimais apie Lietuvoje apleistas vietas, kuriose būtų galima atlikti automobilių fotosesiją. Didžioji dalis susidomėjusių vis dažniau klausdavo apie nebeveikiančias degalines ir ar iš vis tokių yra Lietuvoje. Atsakymas paprastas – tokių yra ir nemažai, o jas pastebėti visai nesunku.

Ši degalinė nėra didelis atradimas. Važiuojant vienu iš pagrindiniu keliu, galima nesunkiai pastebėti buvusį kuro kainų stendą, kuriame nepamatysi jokių skaičių nurodančių kainas. Degalinė nedidelė, turinti keturias kuro užpylimo stoteles. Dvi iš jų skirtos benzinui, o sekančios dvi dyzelinui ir dujoms. Papildomai šalia yra penkios rezervo bačkos, kurios buvo skirtos kuro sandėliavimui. Turime ir nedidelį namelį, kuriame buvo ne tik aptarnaujami klientai, bet viduje veikė ir maža parduotuvėlė.

Įdomu, kas galėjo sutrukdyti šios degalinės veiklą, kuri nutolusi nemažu kilometrų spinduliu nuo kitų degalinės tinklų. Galima tik spėlioti, kad tai įvyko dėl lėšų trūkumo ar mažo klientų srauto.

Daugiau apleistų degalinių:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2020-05-02

Komentarų nėra

Rašyti komentarą:

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti vietovių pavadinimus ir jų lokacijas.