Apleistos Lietuvos mokyklos

Rugsėjo mėnesio pradžią sutikę su apleista kaimo mokykla, jo pabaigą užbaigsime su nedideliu apleistų Lietuvos mokyklų rinkiniu. Visos mokyklos praktiškai atrastos ir aplankytos tiesiog keliaujant į suplanuotus objektus. Tokio tipų vietų yra nemažai, todėl jų paieškai daug laiko nereikia. Šiame straipsnyje apžvelgsime keturias mokyklas.

Pirmoji mokykla

Ši mokykla nors ir pasirodė visiškai tuščia t.y absoliučiai be jokio likusio mokyklos inventoriaus, tačiau galime pasidžiaugti dar pastato viduje esančia švara ir medinėmis apdailomis papuoštais koridoriais-kabinetais. Taip pat papildomai galime ir paminėti sporto-aktų salę, kuri įdomi dėl savo „ekonomiškumo” t.y viena pusė sporto salė, o kita aktų salė.

Antroji mokykla

Nors antrosios mokyklos būklė išoriškai pasirodė „daug žadanti”, deja, viduje radome nemažai netvarkos. Kaip bebūtų, čia turėjome galimybę surasti mokyklos inventoriaus ir dokumentų, tarp kurių ir mokinių rašyti diktantai, kuriuos buvo įdomu panagrinėti.

Įprastai sporto salė sudaro vieną didžiausių plotų švietimo įstaigose, o šios mokyklos salė pasirodė net ir perdidelė, ar net gal ir didesnė už patį pagrindinį korpusą.

Trečioji mokykla

Daug nuotraukų iš šios mokyklos neturime, kadangi didžioji dalis pastato yra „užkonservuota”. Manau, verta pasidalinti bent jau keliomis nuotraukomis, kuriose užfiksavome senus (dar ir rusiškus „Snaiperis” ir „Tankodromas”) žaidimų aparatus. Turime dar ir kadrą iš senove kvepiančios sporto salės.

Ketvirtoji mokykla

Paskutinė šio straipsnio mokykla, kurios situacija panaši kaip ir antrosios. Panašu, kad pastatą po truputį išrenka vietiniai (arba ne), kuriems vis tai kažko prisireikė, ar tai lango, ar tai kokios lentos. Būklė nėra iš gerųjų, bet ko tikėtis iš apleistos mokyklos, tiesa?

Štai tokia apleistų Lietuvos mokyklų nedidelė kolekcija su kuria uždarome mokslo metų mėnesį Rugsėjį.

Visiems gerų ir sėkmingų mokslo metų!

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2022-09-30

Komentarai

  1. Anonimas
    2022-10-02
    Atsakyti

    kaip gaila matyti tokias mokyklas

Rašyti komentarą:

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti vietovių pavadinimus ir jų lokacijas.