Apleista nedidelė degalinė

Anksčiau ar vėliau „didieji” verslo „rykliai” išstumia silpnesnius ir užima rinką. Šią frazę-procesą galime pritaikyti daugumai verslų, nuo maisto iki degalų prekybos. Šiuo metu rinkoje matome jau mums gerai pažįstamus degalinių pavadinimus, neužsiimsime reklama, bet tokie pavadinimai kaip Circle K, Nestle, Orlen… nebėra naujiena, tiesa? Dauguma paminėtų degalinių atsirado naujai (naujos statybos), kita dalis įsikūrė ir vietas įsigijo iš veiklą nutraukusių degalinių tinklų. Taip veikia rinka iš kurios „pasitraukė” ir šiandienos straipsnio degalinių tinklas.

Įmonė veiklą pradėjo dar 90-iais, pradėdama prekiauti kuru ir kitais naftos produktais. Didėjant konkurencijai šalyje ir rinkoje atsirandant vis naujiems degalinių tinklams, įmonės veikla tapo nuostolinga, todėl pradedamas mažinti veikiančių degalinių skaičius. Taip uždaroma viena po kitos degalinė, kurių dalį įsigyja konkurentai ir veiklą atnaujina savo vardu, o likusi dalis nuo ilgos prekybos (bandant parduoti patalpas) tampa tiesiog pamirštomis ir apleistomis. Kodėl vieta neparsiduoda? Viena iš pagrindinių priežasčių – nepatraukli vieta ir mažas eismo srautas. Kalbant konkrečiai apie šią apleistą degalinę – panašu, kad šios vietos įranga jau pakankamai pasenusi, todėl atkurti veiklą kainuotų panašiai kiek ir pastatyti naują degalinę. Žinoma, degalinę buvo bandoma parduoti anksčiau, kai dar įranga veikė ir buvo naujesnė, bet ir tada joks pirkėjas neatsirado.

Šiandien degalinėje turime likusią iškabą „Parduodama” ir atviras duris. Panašu, kad visa įranga iš čia nebuvo išardyta ir stovi palikta nuo veiklos sustabdymo. Čia turime dar vis tebestovinčias kuro užpylimo stotelės ir jų rezervus, dujų užpylimo įrangą taip pat likę kompiuteriai, spausdintuvai, kortelių atsiskaitymo prietaisai, konfidencialūs įmonės dokumentai, senos kuro užsakymų sąskaitos faktūros. Vieta tikrai yra įdomi lyginant su anksčiau lankytomis apleistomis degalinėmis, bet ar ji gali pasirodyti įdomi investuotojui – mažai tikėtina.

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2022-03-23

Komentarų nėra

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.