Apleista kaimo degalinė

Pastaruoju metu dirbome ties puslapio atnaujinimu, kuris šiek tiek užtruko. Atnaujinome dizainą ir optimizavome sistemas. Viskas kol kas beta (testavimo) etape, todėl dar tobulinsime esamą vaizdą.

Grįžkime prie apleistų vietų, o tiksliau į 2023 metus per kuriuos aplankėme ir publikavome maždaug 16 vietų – nei daug, nei mažai. Žinoma, šis skaičius neatspindi nuvažiuotų kilometrų ir visų aplankytų vietų, kurias jau teks publikuoti kitais – 2024-ais metais. Populiariausios šių metų vietų kategorijos tapo ne industrija, kuri dominavo du metus iš eilės, bet transportas ir buvusios įstaigos. Na, o užtikrintai pergalei ir metų pabaigai papildysime buvusios įstaigos kolekciją apleista kaimo degaline.

Apie degalines ganai plačiai kalbėjome apleista nedidelė degalinė straipsnyje, kuriame diskutavome apie priežastį, kodėl šios verslo kategorijos vietos bankrutuoja ir tampa apleistos. Ši kaimo degalinė buvo įsikūrusi šalia pagrindinio kelio, kuris miestelius-kaimus jungė su didesniais miestais. Viskas pagal verslo planą, eismo srautas nemažas, bet degalinė užveria duris. Durys užvertos neseniai, 20202021 metų laikotarpyje remiantis pagal paliktą kalendorių ir dokumentus.

Pati degalinė iš infrastruktūros pusės jau atgyvenusi. Kuro užpylimo stotelės senos ir valiutą simbolizuoja litais (primenu euro įvedimas Lietuvoje įvyko 2015 metais). Įvažiavimai ir išvažiavimai į/iš teritorijos yra žvyro dangos. Klientų aptarnavimo namelis nors ir atnaujintas, bet viduje sena kompiuterinė įranga ir baldai. Pagal bendrą vaizdą būtų logiškas spėjimas, jog degalinė savo atgyveno ir apie atnaujinimo kaštus nebuvo nė kalbos, nes tai būtų kainavę didžiulius pinigus.

Tiek iš apleistų vietų pasaulio šiais metais. Projekto sekėjams linkime nenustoti tyrinėti ir pažinti pasaulį. Gražių švenčių ir įdomių naujų metų!

Daugiau apleistų degalinių:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2023-12-19

Komentarai

  1. Tutis
    2024-05-25
    Atsakyti

    Jai ir kazkas sugalvosit varyt atsargiai ten dirba apsauginis kuris vazineja.

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.