Artėjant vasarai atkreipiau dėmesį į nemažą kiekį archyvuose pasislėpusias vasaros stovyklas todėl nekilo klausimas, jog vasaros temai pasirinkta šios dienos ir noriu paminėti artėjančių publikacijų vietų kategorija yra neblogas ir logiškas sprendimas.

Didžioji dalis Lietuvoje esančių vaikų vasaros stovyklų tapo apleistomis ir tuščiomis dėl nutraukto valstybės finansavimo. Ankstesniuose straipsniuose esu minėjęs, kad tokio tipo vietos dažnai užveria duris dėl pačios stovyklos pastatų ir apgyvendinimo prastų sąlygų, bet apie šią negalėčiau pasakyti to paties. Ji sudaryta iš keleto gyvenamųjų namelių, maitinimo ir užsiėmimų pastatų. Jų išorė ir vidus palyginus su kitomis nebeveikiančiomis stovyklomis yra žymiai geresnės būklės. Nors iš tikrųjų iš stovyklos patalpų atsakinga organizacija išsikraustė visai neseniai. Susirinko praktiškai viską, liko tik tuščios patalpos ir pianinas. Svarbu paminėti ir vietovės lokaciją, kuri yra vaizdingoje vietoje prie pat ežero kranto. Šiam kartui tiek, susitiksime sekančioje stovykloje.


1 komentaras

  1. Nostalgija, tiek gerų prisiminimų yra. Buvau čia prieš kelius metus vasaros stovykloje. Sunku patikėti, kad jau apleista.. :((

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.