Jau daug metų apleista stovykla toliau nyksta. Gamta po truputį susigrąžina savo žemes. Įėjimai į namelius tampa vis sunkiau prieinami ir pavojingi, o didžioji dalis jų jau visiškai nuo drėgmės baigia sugriūti. Internete minimos datos, jog stovykla veikė maždaug iki 1999 metų, bet tikslių uždarymo metų nepavyko surasti.

Pats tinkamiausias metų laikas čia apsilankyti būtų žiema. Vasarą visur žaluma, sunku rasti kelią į namelių vidų, o mažesnius namelius iš vis sunku pastebėti. Viskas yra apsupta medžių, krūmynų. Kaip bebūtų, vasaros metu aplankyta stovykla žalumos apsuptyje po gero vasariškos lietaus atrodo lyg mažas, likimo valiai paliktas miestelis.

16 komentarai

  1. Siaubas, šioje stovykloje ir pionieriumi būdamas atostogavau ir berods 1981 metais pats pionieriams vadovavau, didelė nostalgija tiems laikams.

  2. Ir as ten buvau 1985 m. 1 buryje. Stovyklavome kartu su vokieciais is rytu vokietijos. Mes kabinome vokietaites, o vokietukai musu merginas. smagu buvo…. ech.. buvo……..

  3. gal ne i tema,bet dabar ten klesti biznius tikriausiai nelegalus,uz vartu ivaziavima i teritorija ten gyvenantis zmogus,kestas ima 5 eurus,vaziuoja daugiausiai zvejai su masinom,jis aprupina ir alum ir degtine pritrukus,aisku su ankainiais,lietuvoj juk viskas galima

    1. Gal kartais turite to Kęsto telefono numeri? Ar kaip susisiekti su juo?

  4. su saikele visiskai apake likome, kaip vienoje is pirmuju trobeliu radome uzrakintas, gyvas avis 😀

  5. Buvau cia vakar ir daug kas pasikeitė net kolona kažkas nupjovė kino salėje bet šiaip žiauriai patiko

    1. Stipriai saugoma. Trys vilkiniai šunys ir du ginkluoti apsaugos darbuotojai prie įvažiavo į teritoriją. Ten vyksta dabar karinės pratybos todėl pavojinga būti viduje, nes gali nušauti.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *