Stovyklos ne itin sėkminga kategorija Lietuvos urbanistikoje. Jau anksčiau lankytos stovyklos „Žvaigždutė” , „Merkurijus” , „Dobilėlis” , „Kauno marios” yra apleistos ir avarinės būklės. Geresnės būklės surasti tokio tipo vietas yra retas „reiškinys” . Panaši situacija ir su šia „Jaunasis automobilininkas” stovykla.

Įžangai pavyko surasti keletą šios stovyklos aprašymų, vienas iš jų žemiau.

Tai etnokultūrinė stovykla. Čia vaikai susipažins su papročiais, puoselės senovines tradicijas, dalyvaus kultūriniuose renginiuose („Nuo 1009 m. iki dabarties”).

Paskutinį kartą stovykla duris atvėrė 2015 metų vasaros pabaigoje, kai tuo metu čia atvyko studentai į vykusį „Fuksų stovykla” pirmakursių renginį.

Pakankamai geroje vietoje įsikūrusi stovykla čia galėjo talpinti apie 200 stovyklautojų. Teritorijoje yra septyni gyvenamieji namai, valgyklos ir susirinkimų – renginių pastatai, administraciniai ir kitos paskirties objektai.

Šiuo metu teritorija naudojama šratasvydžio žaidimui.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.