Važiuojant pro šalį, nutariau trumpam užsukti į šią apleistą stovyklą. Žinojau, kad stovyklos būklė labai prasta, bet visgi pasivaikščioti po jos griuvėsius buvo visai įdomu.

Kelionę pradėjau nuo supynių, kurios vis dar sukasi. Atrodo tik perdažyk ir bus kaip naujos. Toliau, patraukiau link namelių, su idėja įvertinti jų būklę: jie be langų tik su likusiais rėmais. Prie kelių namelių išmėtyti seni baldai: kėdės, spintelės. Kita dalis namelių tušti ir labiau nuniokoti. Labiausiai patiko pačių namelių išdėstymas: gražiai eilute, šalia vienas prie kito surikiuoti nameliai sudaro savotiškai gražų vaizdą.

Trumpai paieškojus internete suradau, jog ši stovykla pastatyta sovietmečiu ir buvo įkurta už įmonių prof-sąjungines lėšas. Tikriausiai viena iš uždarymo priežasčių – brangi atgyvenusios stovyklos rekonstrukcija.

10 komentarai

  1. Buvau čia. Seno krepšinio kamuolio neradai? Nes ten yra toks 🙂

      1. Ar galit pasakyti kordinates tikslias noriu nuvaziuot apziuret

  2. Sveiki jieskau apleistu teritoriju nuomai airosofta pazaisti, kur galma surasti seimininkus sios stovyklos.

  3. Sveiki,si stovykla yra kacerginei,netoli jos yra merkurijaus stovykla ir i kita puse liepsnele stovykla,esu vaikystei buves sitoi stovykloi ne karta,viska atsimenu lyg butu buve sendien,gaila kad jau tik griuvesiai like

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *