Naujus metus pradėsime dar viena apleista stovykla, kurios nespėjau įkelti 2020-aisiais, taip norėdamas sėkmingai užbaigti apleistų stovyklų metus. Šią stovyklą publikuoju ganėtinai vėlai dėl labai kvailos priežasties. Dažniausiai tokio tipo vietas mėgstu lankyti vasaros metu, kai viskas žaliuoja ir gražu. Todėl atidėdamas šias nuotraukas, nusprendžiau į šią vietą grįžti vasaros metu ir pakartotinai užpildyti nuotraukų albumą. Tačiau to padaryti nepavyko dėl kitos priežasties. Pakartotinai atvykus į stovyklą net nebesinorėjo traukti fotoaparato… Stovykla ženkliai nukentėjusi nuo vandalų. Tuo metu ji sparčiai išpopuliarėjo socialinių tinklų puslapiuose, dėl kurių aplaidumo ir gerumo šios vietos koordinatės sparčiai paplito, taip pritraukdamos begalę smalsuolių, kurie ne tik išdaužė langus, bet ir bendrai suniokojo dar čia likusį turtą. Todėl šiandien keliamės atgal į mano pirmą vizitą, kuriame atlikau keletą nuotraukų, taip įamžindamas buvusios stovyklos ramybę.

Stovykla, mano manymu, uždaryta maždaug prieš dešimtmetį ar šiek tiek vėliau. Retkarčiais čia dar buvo organizuojami festivaliai, o vėliau stovykla tiesiog palikta gamtos rūpesčiui. Iš jau anksčiau lankytų stovyklų, galėčiau teigti, kad ši man patiko labiausiai t.y pačių namelių projektas ir jų dizainas. Nesu dizaineris, todėl tiesiog jie mane sužavėjo. Bet nenukrypstant nuo temos, pačią vietą aplankyti buvo įdomu, palyginti su ankstesnėmis lankytomis stovyklomis, pasiknaisioti po dokumentus, kuriuose tik įvairūs įrašai su darbuotojų kortelėmis. Gali būti, jog stovykla priklausė įmonei, kurioje ilsėdavosi darbuotojai. Bet kokiu atveju niekas čia nebesiilsi, nebent tik pati stovykla.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *