Bankrutavusio Snoro kioskai

Prasidėjus Vasario mėnesiui, pagaliau pavyko peržiūrėti dar neskelbtas vietas. Iš tikrųjų nieko pernelyg įdomaus rasti nepavyko, todėl pasibaigus karantinui ar bent judėjimo ribojimams, reikės aplankyti jau seniai suplanuotas vietas. Kol tie ribojimai tęsiasi, nusprendžiau, kad šį mėnesį kas savaitę paskelbsiu vis po kokią nors vietą. Tos vietos tikėtina bus labai minimalistinės, neturinčios konkrečios kategorijos Urbex pasaulyje. Pirmoji šio mėnesio savaitės vieta – buvę Snoro kioskai.

Šių kioskų atradimo istorija nėra kažkuo tai ypatinga. Juos galima nesunkiai pastebėti važiuojant keliu, sustoti, prieiti arčiau ir pasižvalgyti. Nieko sudėtingo, tiesa? Kažkurių metų vasarą jų čia buvo vos penki ar šeši. Po metų beveik padvigubėjo, todėl rudenį važiuodamas pro šalį vėl sustojau ir padariau daugiau nuotraukų, tikėdamasis, jog ateis laikas, kai jomis pasidalinsiu.

Grįžkime į tuos laikus, kai Snoro kioskų buvo daugiau nei „kebabinių”. Bankrutavus įmonei, dalis jų perpirko akcinė bendrovė „Lietuvos paštas”, o kita dalis tiesiog parduoti aukcionuose. Dauguma jų nupirko privatūs verslininkai, tikėdamiesi iš to uždirbti. Jeigu įdomu, tai šių kioskų kaina rinkoje būdavo (gal dar yra) nuo 2000 iki 5000 eurų, o jų pagaminimo kaštai siekdavo netgi 20 000 eurų. Nežinau kiek šie skaičiai yra realūs, tačiau šiokią tokią vertę jie turėjo. Įdomesnė dalis tai, jog perpirkti minėtos akcinės bendrovės PayPost kioskai taip pat atsidūrė pardavimuose ir „nugulė” uždarose teritorijose, tikėdamiesi dar vieno „prisikėlimo”. „Prisikėlimas”, galbūt, kai kuriems iš jų ir įvyko, nes nuotraukose esantys kioskai iš lankytos teritorijos dingo t.y šiuo metu teritorija liko tuščia.

Daugiau apleistų vietų:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2021-02-04

Komentarai

 1. ŠVIESA
  2021-07-12
  Atsakyti

  Sveiki ,,,sinjorė norėtų sode turėti tokį nameliuką.

 2. Anonimas
  2021-10-24
  Atsakyti

  Kokia kaina kioskelio?

 3. Jovita
  2022-04-27
  Atsakyti

  Sveiki, kokia kaina

 4. Morta
  2022-05-24
  Atsakyti

  Norim nusipirkti kioskeli,kokia kaina.

 5. Pirkėja
  2022-08-05
  Atsakyti

  Gal dar yra tokių kioskų pardavimui? Domintų kaina

 6. Dalia
  2022-08-31
  Atsakyti

  Sveiki
  ar dar turite tokį kioskelį tik didesnį , koKia kaina ?
  Laukiu atsakymo
  Dėkoju

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.