Tęsiame bankrutavusių įstaigų ciklą ir šiandien pasižvalgysime po nedidelėje gyvenvietėje veikusio restorano patalpas. Kam įdomu, tai plačiau apie tokių vietų likimą kalbėjome bankrutavusio viešbučio publikacijoje.

Restoranas veiklą nutraukė jau ganėtinai seniai, tačiau nustebsite žiūrėdami į nuotraukų albumą kaip viskas yra išlikę iki šių dienų. Deja, bet dulkių sluoksniai, tušti šaldytuvai ir akivaizdžiai pasenęs virtuvės inventorius yra įrodymas apie tai, kiek laiko jau čia nevyksta jokia veikla. Nedidelis, bet pagal sėdimų vietų ir stalelių skaičių restoranas galėjo talpinti daugiau nei 15 žmonių (apie 4 žmonių grupeles + baro klientus). Be pagrindinės patalpos ir virtuvės, čia taip pat buvo galima išsinuomoti ir salę savo asmeniniam renginiui. Tokia trumpa pažintis su šiuo restoranu, maisto čia negavome, todėl keliaujame kažkur užkąsti.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *