Nutinka kartais ir taip, jog aprašant vietovę jos jau nebėra t.y buvo nugriauta. Su tokia liūdna naujiena, šiandien prisiminsime buvusią Šilutės miesto senąją autobusų stotį.

Stotis šiame pastate, pasak bendrovės direktoriaus, veikė maždaug 25 metus. Skaičiuojant pagal tai, jog veikla 2019 metais persikėlė į naują pastatą, sename pastate stotis duris atvėrė maždaug 1994-aisiais ar net anksčiau – sovietmečio metais, žvelgiant į pastato architektūrą. Nors anksčiau čia virė gyvenimas, veikė videoteka, smulkių prekių parduotuvės, kavinė, laikrodžių taisykla, deja, bet ilgą laiką be remonto, be jokių investicijų stotis tapo miesto gėda. Vis daugiau skundų tiek iš vietinių, tiek čia per persėdimus paklydusių keleivių. Ilgai kuriant planus ir miesto vadovams ieškant investuotojų, pagaliau įvyksta stebuklas ir stotis išsikelia į naują vietą. Senoji stotis lieka tuščia, niokojama vandalų, čia linksminasi jaunimas, o vidaus patalpose glaudžiasi benamiai.

2021 metais pastatą iš vykusio aukciono įsigijo įmonių grupė valdanti X ir Y prekybos centrus. Jie čia kuria planus statyti naują prekybos centrą. 2022 metais buvusi stotis sulyginama su žeme, tačiau statybos čia ir sustoja. Gyventojai blokuoja statybas, senasis pastatas nugriautas, iš buvusios stoties liko tik tuščia vieta.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *