Sustojęs laikas gamykloje

Keista, jog rašydamas šį trumpą straipsnį žvilgteliu į datą ir nustembu kaip greitai ir vėl praėjo ši lietuviška vasara. Ne, nekalbėsime apie blogus orus, o trumpai apžvelgsime šį vasaros perliuką.

Eilinė diena, įprastas apleistų vietų tyrinėjimas, judame keliu, kuris veda į nedidelį užmiesčio rajoną. Kelios minutės apsižvalgymui, tapo visų dviejų valandų tyrinėjimu po šią aptiktą gamyklą.

Ne vienas suabejotų ar ši gamykla tikrai nebeveikianti. Deja, bet taip. Visi įrašai jau pasenę, darbo žurnalai paskutinį kartą pildyti prieš daug metų, o administracinės patalpos visiškai suverstos, visur nemaži dulkių sluoksniai, daugelis įrengimų išoriškai pažeisti ir galimai nebeveikiantys. Bendras vaizdas atrodo neįtikėtinai. Toks jausmas, jog darbuotojai išėjo į pertrauką ir gamykla laikinai liko tuščia. Visi įrengimai, keletas darbo transportų, viršuje kabantys kranai jau seniai yra nebenaudojami. Aišku negaliu teigti, jog būtent viskas čia yra likę ir atrodo taip, kaip gamykla dar veikė.

Vieta unikali, todėl būtent šiuo straipsniu galima sėkmingai užbaigti vasaros sezoną ir pradėti rudenio-žiemos ieškojimus.

Daugiau apleistų gamyklų:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2017-09-07

Komentarų nėra

Rašyti komentarą:

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti vietovių pavadinimus ir jų lokacijas.