Industriniai objektai yra viena iš mėgstamiausių apleistų vietų kategorijų. Didžiulių, jau seniai nebenaudojamų gamybos patalpų tyrinėjimas atima tikrai nemažai laiko. Šios didžiulės gamyklos tyrinėjimas užtruko daug ilgiau negu buvo planuota. Planavome užeiti maždaug valandai, greitai peržvelgti kas likę viduje ir keliauti toliau. Deja, ši gamykla tokia milžiniška, jog užtrukome apie keturias valandas.

Kelių aukštų didžiulis gamybos pastatas stūkso vieno iš Lietuvos miesto pramoninėje dalyje. Viduje didžiulės, o jeigu dar konkrečiau milžiniškos gamybos įrengimų patalpos. Toliau laboratorijos, kitos nedideles patalpos su dar likusiais įrengimais. Pakilus šiek tiek aukščiau, vaizdas tampa gražesnis: didžiuliai, tušti cechai, prausyklos, rūbinės. Pačioje pabaigoje netikėtai pavyko įjungti ir elektrą, kuri apšvietė tuščias cechų patalpas.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *