Apleistos mokyklos tušti mokinių suolai

Rugsėjo mėnuo jau į pabaigą. Dalis mokinių ir studentų jau tikriausiai po truputį įsivažiuoja į mokslus ir grįžta į mokymosi ritmą. Kaip įprasta šiam projektui, rugsėjo mėnuo ir dar viena apleista mokykla.

Ši mokykla tarsi sustojusi laike. Na taip, didžiąją dalį apleistų vietų galėtume apibūdinti taip pat, bet šios vietos išskirtinumas yra dar pilnai vandalų nenuniokotos patalpos, kurios tik po truputį nyksta dėl čia karaliaujančios drėgmės. Klasių kabinetuose daugybę daiktų, suolų, kurie ir sudaro sustojusio laiko vaizdą. Daugeliui tai galėtų pasirodyti vasaros atostogų metas, kai mokyklos tampa tuščios, o kitai daliai žmonių atrodytų, kad čia buvo įvestas karantinas. Būtų per daug naivu tikėtis, jog tokios patalpos dar galėtų būti naudojamos. Koridoriuose lupasi dažai, kelių kabinetų grindys įgriuvusios, mediniai baldai pūva. Geresnė būklė – kitame korpuse. Čia kabinetuose apskritai niekas nepakitę. Suolai ir kiti daiktai praktiškai savo vietose. Įdomesnė ir išskirtinė korpuso dalis – civilinės saugos kabinetas. Čia galima rasti įvairaus tipo ir netgi vaikiškų dujokaukių, senų sovietinių plakatų.

Nors ir mokykla uždaryta labai seniai, galima tik pasidžiaugti ir pasimėgauti likusiu vaizdu. Lietuvoje toliau kasmet uždarinėjamos mokyklos, mažinamas jų finansavimas, todėl tokio tipo vietų tik daugės, o Rugsėjį jos pasitiks tuščios.

Daugiau apleistų mokyklų:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2020-09-22

Komentarai

  1. Justina
    2020-11-01
    Atsakyti

    Galima būtų sužinoti adresą?

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.