Apleistas taksi parkas

Ilgai kelerius metus ramiai sau stūksojęs taksi parkas ir vėl sulaukė populiarumo valandos. Pastaruoju metu tenka pastebėti vis daugiau nuotraukų iš šios vietos. Dar pamenu, kai prieš du metus pavyko rasti įėjimą į vidų. Kelias valandas praleidau bandydamas surasti senesnes nuotraukas, kurias pavyko padaryti vizito metu ir supratau, jog norint įkelti šį straipsnį teks albumą papildyti. Iš tikrųjų visai neplanavau dalintis šia vieta dėl tam tikrų priežasčių, bet vis tiek atsiranda ir atsiras kas tai padarys už tave.

Šį taksi parką galima rasti Kaune. Trumpai apie Kauno taksi istoriją, kuri prasideda maždaug 1956 metais įsteigus dvi atskiras Kauno autobusų parko ir Kauno taksi parko įmonės. 1978 metais užbaigiamas K. Vyto ir inž. V. Poškienės projektas – taksi parko kompleksas. Šiuo metu kompleksas jau tuščias, kadangi didžioji dalis pastato erdvės sudaro stovėjimo vietos, kurios anksčiau buvo užpildytos taksi automobiliais. Be stovėjimo vietų, čia pilna įvairios paskirties patalpų, pradedant civilinės saugos kabinetais, mokymų klasėmis, kasomis, baigiant leidimų išdavimo skyriais, radio technikos remonto dirbtuvėmis.

Daugiau apleistų įstaigų:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2018-05-18

Komentarai

 1. Nesvarbuu
  2018-06-27
  Atsakyti

  Ar ten yra apsauginis?

 2. Nesvarb
  2018-06-27
  Atsakyti

  Ar ten yra apsauginis?

 3. N.K
  2019-09-12
  Atsakyti

  sklinda kalbos kad jame yra bunkeris. gal kas tiksliai zinote ?

 4. Mike
  2019-11-03
  Atsakyti

  Pastatas yra begalo idomus, pati statinio architektura yra zavinti, bet deje siuo metu yra aklinai uzdarytas, visi langai paslepti po plastikinemis plokstemis, visi vartai ir durys su spynom, taip pat yra signalizacija!! Pries metus dar buvo galimybe patekti😔

 5. Mantas
  2020-02-09
  Atsakyti

  Dar vis galima ten patekt ar nebe? Nes nugirdau gandus kad jau griaunama ir yra apsauga

 6. Jjjjj
  2023-06-20
  Atsakyti

  Ar šiuo metu yra galima patekti?

Rašyti komentarą:

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti vietovių pavadinimus ir jų lokacijas.