Trečioji apleistų vietų „maratono” savaitė ir dar viena apleista vieta. Primenu, jog šį mėnesį (tikriausiai ir sekantį) puslapyje skelbsiu vietas maždaug kas savaitę, su tikslu atlaisvinti eilę naujoms vietoms. Pirmąją savaitę apžvelgėme buvusius Snoro kioskus, antrąją koplytėlę vidury laukų, o atėjo ir trečioji – namas vaiduoklis.

Nežinau kaip šį pastatą reikėtų įvardinti. Poilsio kompleksas ar vasarnamis? Kodėl apleistas ir kas nutiko? Daug klaustukų… Žinoma internetas yra visagalis ir jo pagalba būtų įmanoma rasti kažkokios tai informacijos, bet nemanau, kad šis pastatas galėtų turėti įdomią istoriją. Mano manymu, čia buvo privati sodyba, kurią nuomodavo vakarėliams, gimtadieniams ar kitoms šventėms. Po to savininkai dingo nežinia kur, ar tai išvyko į užsienį, ar išvyko kažkur „aukščiau”, bet vienas aišku, kad šiuo pastatu dabar nesirūpina niekas. Skamba visai kaip reali istorija. Kad ir kokia bebūtų šio pastato istorija, jis vis tiek sudomino savo išvaizda, ko pasekoje ir atsirado šis straipsnis su nuotraukomis.

3 komentarai

  1. Čia turėtų būti sveikatingumo centras, ar ne? Buvusios pavyzdinės gyvenvietės

    1. Tikrai gali būti, kaip ir minėjau, per daug laiko pastato istorijos ieškojimui neskyriau.

  2. Sveiki, gal žinote kokiame mieste ar bent rajone šitas pastatas randasi?

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *