Apleistas namas vaiduoklis

Trečioji apleistų vietų „maratono” savaitė ir dar viena apleista vieta. Primenu, jog šį mėnesį (tikriausiai ir sekantį) puslapyje skelbsiu vietas maždaug kas savaitę, su tikslu atlaisvinti eilę naujoms vietoms. Pirmąją savaitę apžvelgėme buvusius Snoro kioskus, antrąją koplytėlę vidury laukų, o atėjo ir trečioji – namas vaiduoklis.

Nežinau kaip šį pastatą reikėtų įvardinti. Poilsio kompleksas ar vasarnamis? Kodėl apleistas ir kas nutiko? Daug klaustukų… Žinoma internetas yra visagalis ir jo pagalba būtų įmanoma rasti šiek tiek tai informacijos, bet nemanau, kad šis pastatas galėtų turėti įdomią istoriją. Mano manymu, čia buvo privati sodyba, kurią nuomodavo vakarėliams, gimtadieniams ar kitoms šventėms. Po to savininkai dingo nežinia kur, ar tai išvyko į užsienį, ar išvyko kažkur „aukščiau”, bet vienas aišku, kad šiuo pastatu dabar nesirūpina niekas. Skamba visai kaip reali istorija, tiesa? Kad ir kokia bebūtų šio pastato istorija, jis vis tiek sudomino savo išvaizda, ko pasekoje ir atsirado šis straipsnis su nuotraukomis.

Papildyta: Panašu, jog čia anksčiau veikė sveikatingumo centras – poilsio centras, į kurį atvykdavo aukštuomenė (valstybės atstovai) tiek ilsėtis, tiek slaptai pasilinksminti.

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2021-02-21

Komentarai

 1. MM
  2021-02-23
  Atsakyti

  Čia turėtų būti sveikatingumo centras, ar ne? Buvusios pavyzdinės gyvenvietės

 2. Egidijus
  2023-01-07
  Atsakyti

  Sveiki, gal žinote kokiame mieste ar bent rajone šitas pastatas randasi?

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.