Didžioji dalis lankytų dvarų išorė neatrodydavo labai bloga, tačiau dažniausiai vidus nuvildavo. Apleistuose dvaruose įprasta matyti išgriautas ir sugriuvusias patalpas, dažniausiai reikia žiūrėti kur padėti koją, kad neįkristi į kokią skylę. Nesitikėjau, kad būtent Lietuvoje teks apsilankyti tokiame dvare, kurio vidus pakankamai gerai išsilaikęs ir yra „architektūriškai” žavus. Žinoma dėl savaime suprantamų priežasčių dvaro išorės nuotraukų albume nepamatysite, o jo istorija liks neaprašyta.

Pirmiausia, patekus į šio dvaro vidų, teko dažnai kelti akis į viršų, norint pasigrožėti patalpų lubomis. Ne tik nustebino lubų grožis, bet ir išlikusios gražios detalės ant sienų ir virš durų. Dvare buvo prasidėjusi nedidelė rekonstrukcija, tačiau daugelis patalpų tik ir liko įpusėjus remontui. Antras aukštas tuštesnis, likę tik keli baldai jame.

2 komentarai

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *