Apleista metalo pramonė

Lietuvoje plačiau pasidomėjus galima rasti nemažai informacijos apie bankrutavusias ir jau seniai nebeveikiančias įmones. Dalis tokių įmonių greitai tampa tiesiog tuščios, parduodami jų pastatai ir juose esanti įranga. Tačiau kartais atsitinka taip, kada likvidavus įmonę viskas tiesiog lieka savo vietose. Puikus pavyzdys ši, jau prieš kurį laiką savo veiklą nutraukusi įmonė, kuri veiklos nevykdo jau daug metų. Įranga tiesiog renka dulkes, kranai čia jau seniai nebenaudojami, nebaigti gaminiai taip ir liko neužbaigti.

Apie šios vietos veiklą plačiau ir nekalbėsime. Žinoma, iš nuotraukų pastebėsite, kad įmonė gamino metalo konstrukcijas. Įdomiausia dalis apie šią vietą – likusi didžioji dalis įrangos t.y kranai, darbastaliai, staklės, grąžtai, buvę automatizuoti robotai, įrankiai, darbuotojų aprangos ir saugos šalmai. Verta būtų dar ir paminėti administracinę dalį, bet didesnio mūsų susidomėjimo sulaukė visgi gamybos dalis.

Štai tokia ta apleista Lietuvos pramonė. Galime vienas kitam tik palinkėti sėkmingų paieškų ir toliau atrasti dar likusius „lobius” Lietuvoje.

Daugiau apleistos pramonės:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2021-05-08

Komentarai

 1. Samanta
  2021-09-05
  Atsakyti

  Sveiki. Kur randasi? Ir ar galima dar ten patekti?:) dėkui.

 2. G.K.
  2022-01-18
  Atsakyti

  Sveiki. Gal galite atskleisti kur šis cechas yra? Mus domina jo pirkimas ir prikėlimas naudojimui pagal paskirtį. Būtume dėkingi jei paskambintumėte telf.nr. +3706******* (aptartume detales..). Ačiū.

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.