Dažniausiai man patinka tokios vietos, kurių aprašinėti nereikia. Nereikia todėl, jog vietos istorija nėra tokia įdomi kaip galėtų pasirodyti, o jos aprašymas neduotų naudos pačios vietovės autentiškumo išsaugojimui. Iš tiesų nebėra ką ir saugoti. Nuotraukos darytos, o tiksliau gautos iš mūsų bendruomenės narių labai seniai. Tiek seniai, kad veikla šiose patalpose atnaujinta, o čia jau darbuojasi šeimininkai, teritorijoje vyksta judėjimas. Tačiau prieš tai čia dar buvo pakankamai ramu, tylu, medžių apsuptyje pasislėpęs administracinis pastatas su dalinai užkaltais langais sudomino žvilgtelėti į vidų. Viduje įvairios, tuščios patalpos su senais, išardytais baldais ir biblioteka.

Kelių aukštų administracinis pastatas jungiasi su dideliu angaru, kuriame dulka lėktuvai, malūnsparniai ir kiti „agregatai”. Vieni įdomesnių – Yakovlev Yak-18T modelio lėktuvai. Šio modelio lėktuvai buvo naudojami skraidymo mokyklose taip pat nedidelė dalis sovietmečiu oro pajėgose kaip ryšių orlaiviai. Galėčiau tik pridurti, jog ne kasdien tenka pasižvalgyti, o apskritai rasti tokio tipo vietas su lėktuvais viduje.

3 komentarai

  1. Gal būtų galima sužinoti kordinates ar jomis apsikeisti?
    O gal kas daro ekskursijas?

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *