Prasidėjęs pavasario sezonas sugrąžino jau į ne kartą lankytą vietovę, bet tuo pačiu ir papildė aplankytų vietų sąrašą naujomis gėrybėmis. Šiandien dalinuosi vieta, kuri seniems automobiliams tampa galutine stotele.

Senų automobilių parkas Lietuvoje po truputį mažėja. Dalis tokių automobilių yra nepataisomi, o jų remontas ir apskritai restauravimas yra pakankamai didelė prabanga senų automobilių entuziastams. Žinoma, galime paminėti, jog kiti susiduria ir su detalių paieškų problemomis, kurių paieškos užtrunka, o dažnai būna ir nesėkmingos.

Šioje stotelėje pavyko rasti įvairių ir įvairios būklės senų automobilių. Nemažai Volga markės „senienų”, kurių didžioji dalis pakankamai prastos būklės. Toliau keli Moskvich ir GAZ markių modeliai.

Trumpa ir įdomi ekskursija leido atsikvėpti ir pailsėti nuo sunkios dienos, o šioms „senienoms” galime palinkėti tik ramaus poilsio.

Daugiau apleisto transporto:

4 komentarai

  1. Kiekvienas save gerbiandis exploreris nepasidalins sunkiai atrastos vietos kordinatėmis :D. Teks ieškotis patiems

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *