Senų automobilių galutinė stotelė

Prasidėjęs pavasario sezonas sugrąžino jau į ne kartą lankytą vietovę, bet tuo pačiu ir papildė aplankytų vietų sąrašą naujomis gėrybėmis. Šiandien dalinuosi vieta, kuri seniems automobiliams tampa galutine stotele.

Senų automobilių parkas Lietuvoje po truputį mažėja. Dalis tokių automobilių yra nepataisomi, o jų remontas ir apskritai restauravimas yra pakankamai didelė prabanga senų automobilių entuziastams. Žinoma, galime paminėti, jog kiti susiduria ir su detalių paieškų problemomis, kurių paieškos užtrunka, o dažnai būna ir nesėkmingos.

Šioje stotelėje pavyko rasti įvairių ir įvairios būklės senų automobilių. Čia turime nemažai Volga markės „senienų”, kurių didžioji dalis pakankamai prastos būklės. Toliau turime dar Moskvich ir GAZ markių modelius.

Trumpa ir įdomi ekskursija leido atsikvėpti ir pailsėti nuo sunkios dienos, o šioms „senienoms” galime palinkėti tik ramaus poilsio.

Daugiau apleisto transporto:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2019-05-10

Komentarai

 1. Sama
  2019-06-08
  Atsakyti

  Galima koortdinates? Del idomumo ir nuotrauku

 2. Karolis
  2019-10-29
  Atsakyti

  Kiekvienas save gerbiandis exploreris nepasidalins sunkiai atrastos vietos kordinatėmis :D. Teks ieškotis patiems

 3. Beata
  2021-07-01
  Atsakyti

  Sveiki. Ar įmanoma būtų gauti koordinates? Ačiū

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.