Trumpai:

 • Poilsio bazė pastatyta sovietmečiu.
 • 1994 m. iškelta bankroto byla.
 • Objektas jau apleistas kažkur 15 metų.
 • Teritorija sudaryta iš gyvenamųjų korpusų ir reabilitacijos sanatorijos.

Gyvenamieji korpusai labai avarinės būklės. Praktiškai sugriauti, vidus pilnas plytų ir kitų šiukšlių. Kelias nors ir netolimas, bet kažkaip pasidarė gaila, jog nieko įdomaus ir neteks pamatyti. Sekantis pastatas buvęs reabilitacijos centras, kuriame likę keletas daiktų, baldų, įrašų, vaistų. Būklė ne itin pati geriausia, bet lyginant su gyvenamaisiais korpusais vaikščioti viduje buvo žymiai saugiau.


8 komentarai

 1. Buvau prieš pora dienų, beveik visi likę daiktai išmėtyti, kažko naujo ir įdomaus nepamatysit, saugo g4s’as, bet kaip pradedančiam urbanistikos exploreriui, kablys rasti kažką įdomesnio

 2. jusu informacija yra visiska nesmone tie pastatai yra buvusiu gamyklu poilsio bazes o ne viena sanatorija pirmasis kairej labiausiai apleistas tai poilsio baze Skalda toliau desineje buvo gydyklos profilaktoriumas o gale kur baigiasi kelias tai poilsio baze centrolitas kuriam subankrutavus buvo pilnai veikiantys seneliu namai kuriuos jau visai ne per seniausiai uzdare toks ponasZikaras .va taip stebuklu jieskotojai

  1. Tai, kad čia tos informacijos nelabai ir prirašyta ponas, o pačiame straipsnyje paminėta, kad čia buvusi poilsio bazė.
   Bet kokiu atveju dėkui už informacijos papildymą.

 3. Sveiki visi gal kas nors žino ar turi kokius nors kontaktus savininko

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.