Dabartinė šio medicinos centro būklė žymiai pakitusi į blogąją pusę. Prisipažinsiu tikrai vėluoju dalintis nuotraukomis, nes medžiagos sukaupta nemažai, o laiko joms apdoroti ir pateikti  neužtenka. Kaip bebūtų pagaliau atėjo laikas pasižvalgyti po šio, pavasario pabaigoje lankyto medicinos centro patalpas.

Pradedant nuo pradžių. Šis centras įsikūręs ganėtinai keistoje vietoje. Tikrai neįvardinsiu konkrečių detalių, jog ten padidėtų žmonių srautas, bet, mano manymu, tuo metu, kai jis veikė, viskas buvo visiškai kitaip nei atrodo dabar.

Dviejų aukštų, nedidelis pastatas turi nemažai kabinetų: pirmame aukšte – devyni procedūrų kabinetai, o antrame pagal aukštų planą įvardinti tik penki. Suskaičiavus jų yra žymiai daugiau: sanitarinės, sandėliavimo patalpos, personalo kabinetai. Centras taip pat turi (turėjo) patalpas su baseinu, kuris slepiasi po stikline uždanga, o šalia jo – likęs senas procedūrų įrenginys.

Sprendžiant iš dokumentų įstaiga uždaryta labai seniai, o jos uždarymo priežastis nežinoma. Įstaiga priklausė gamyklai, todėl tikėtina gamyklai bankrutavus, centras tapo tiesiog apleistas.

Daugiau apleistų ligoninių:

3 komentarai

  1. Aš tikrai atsiprašau, jei skambėsiu įžūliai, bet koks ” tolkas” man žiūrėti nuotraukas, iš apleisto objekto, aš pats esu urbanistas, norėtūsi pačiam įkelti koją į objektą, ar yra galimybė sužinoti tikslią vietovės lokaciją?

    1. Kol kas projektas tikslas yra pasidalinti apleistų vietų nuotraukomis ir jas aprašyti. Priklausomai nuo vietovės aprašymuose pateikiame pakankamai daug naudingos informacijos vietovės suradimui. Prašom.

  2. buvau cia pries kelis menesius, vaizdas tikrai zymiai blogesnis. Ka matau siose nuotraukose, belike vos tik keletas daiktu ir dalyku.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.