Apleistas medicinos centras

Dabartinė šio medicinos centro būklė ženkliai pakitusi į blogąją pusę. Prisipažinsiu, tikrai vėluoju dalintis nuotraukomis, nes medžiagos sukaupta nemažai, o laiko joms apdoroti ir pateikti neužtenka. Kaip bebūtų pagaliau atėjo laikas pasižvalgyti po šio, pavasario pabaigoje lankyto medicinos centro patalpas.

Pradedant nuo pradžių. Šis centras įsikūręs ganėtinai keistoje vietoje. Tikrai neįvardinsiu konkrečių detalių, jog ten padidėtų žmonių srautas, bet, mano manymu, tuo metu, kai jis veikė, viskas buvo visiškai kitaip nei atrodo dabar.

Dviejų aukštų, nedidelis pastatas turi nemažai kabinetų: pirmame aukšte – devyni procedūrų kabinetai, o antrame pagal aukštų planą įvardinti tik penki. Suskaičiavus jų yra daugiau: sanitarinės, sandėliavimo patalpos, personalo kabinetai. Centras taip pat turi (turėjo) patalpas su baseinu, kuris slepiasi po stikline uždanga.

Sprendžiant iš dokumentų įstaiga uždaryta labai seniai, o jos uždarymo priežastis nežinoma. Įstaiga priklausė gamyklai, todėl tikėtina gamyklai bankrutavus centras tapo tiesiog apleistas.

Daugiau apleistų ligoninių:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2017-08-06

Komentarai

 1. KlevoSirupas
  2019-10-12
  Atsakyti

  Aš tikrai atsiprašau, jei skambėsiu įžūliai, bet koks ” tolkas” man žiūrėti nuotraukas, iš apleisto objekto, aš pats esu urbanistas, norėtūsi pačiam įkelti koją į objektą, ar yra galimybė sužinoti tikslią vietovės lokaciją?

 2. Anonimas
  2020-04-21
  Atsakyti

  buvau cia pries kelis menesius, vaizdas tikrai zymiai blogesnis. Ka matau siose nuotraukose, belike vos tik keletas daiktu ir dalyku.

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.