Apleistas gydymo centras

Vasaros pradžia prasidėjo puikiai. Visada mane traukdavo (ir tebetraukia) apleistos ligoninės, gydymo ir reabilitacijos centrai. Galbūt dėl to, jog man patinka ne itin jauki aplinka, kai žinai, jog čia buvo daug mirčių ir skausmo. Tuo pačiu tokios paskirties pastatai stebina likusia įranga ir likusiais ligonių gydymo įrašais.

Istorijos apie šį centrą neaprašysiu, o paskirtis, manau, iš pavadinimo suprantama. Kelionę gydymo centre pradėjau nuo tuščių koridorių, kuriuose dar tebestovi įranga. Toliau turime procedūrų kabinetus, kurie dalinai užpildyti baldais. Siaurais koridoriais priėjau didelį baseiną. Gaila, jog nebuvo įmanoma užlipti ant „tiltelio”. Kitame korpuse, kuris nustebino specialiais ženklais pažymėtais įėjimais, galimai buvo laikomos pavojingos medžiagos, o kambariuose buvo apgyvendinti sunkiai sergantys ligoniai. Įdomiausia dalis – rūsys. Lentynos „lūžta” nuo ligonių įrašų, dokumentų, kurie atrodo nuo uždarymo laiko buvo nepaliesti. Nepilstant iš tuščio į kiaurą, vietą aplankyti buvo verta, todėl vasaros sezono startas sėkmingas.

Daugiau apleistų ligoninių:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2017-06-30

Komentarai

 1. Nuotykiu ieskotojai
  2018-10-29
  Atsakyti

  Duok adresa

 2. Emilija
  2021-04-23
  Atsakyti

  Labai džiaugiuosi, kad nesidalinate vietos pavadinimais, žmonės sužino ir suniokoja viską.

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.