Uždarytas plytų fabrikas

Baigiasi 2022-ieji, kurie ApleistosVietos.lt projektui atnešė nemažai naujų ir nematytų vietų. Gaila, bet dėl laiko stokos visų aplankytų vietų nepavyko aprašyti, todėl šiuos darbus pratęsime ir užbaigsime 2023-iais. Taip jau sutapo, bet 2022 metus uždarysime (vėl) industrijos vieta.

Šiandien turėsime trumpą ekskursiją po uždarytą plytų fabriką. Plytų fabrike darbai sustojo visai neseniai. Dėl teritorijoje vykstančių atnaujinimo darbų buvo nuspręsta sustabdyti gamybos procesą. Nėra žinoma tikslios veiklos sustabdymo priežasties, bet pagal vietinių kalbas, kaip jie patys sako, nauji savininkai įsigijo pastatų kompleksą, todėl jiems pradėjus teritorijos atnaujinimo darbus, dalis čia veikusių įmonių sustabdė veiklas. Galima tik spėlioti, jog dėl sumažėjusios rinkos ir padidėjusios konkurencijos taip pat ir dėl senos įrangos buvo nuspręsta nutraukti-sustabdyti gamybos procesą. Negalime atmesti ir varianto, jog veikla bus atnaujinta su atsinaujinusia įranga. Bet kokiu atveju, mums pasisekė patekti į šio fabriko patalpas prieš joms tampant tuščiomis. Nors dalis įrengimų jau buvo bepradėti ardyti, tačiau dar pavyko rasti plytų gamybos ir džiovinimo įrengimus, krosnis, kasimo mašinas ir konvejerius.

Šių metų projekto sezoną uždarome pakankamai stipria industrijos vieta. Projekto sekėjams linkime kitais metais surasti dar neatrastas, bet jau civilizacijos pamirštas vietoves. Gerų Jums Naujų Metų!

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2022-12-29

Komentarai

  1. Mantas
    2023-12-27
    Atsakyti

    kue cai randasi

Rašyti komentarą:

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti vietovių pavadinimus ir jų lokacijas.