1990 m. čia veikė vaikų vasaros stovykla „Lakštingala”. Stovykloje vykdavo įvairūs užsiėmimai, būreliai, koncertai, sporto veiklos. Susidūrus su didelėmis finansinėmis problemomis, 1993 m. stovykla buvo parduota ir toje pačioje vietoje 1997 m. įsikūrė reabilitacijos sanatorija „Aušveita”. Nuo maždaug 2001 m. centro skolos augo, kol galiausiai 2005 m. patvirtinama nutartis iškelti bankroto bylą. Buvo pažadų, jog ši jau dabar apleista vieta taps vienas geriausių reabilitacijos centru Lietuvoje, bet pažadai tik ir liko pažadais.

Reabilitacijos centro pacientų seniai nebėra, darbuotojų tuo labiau čia nerasi. Teritorija tikrai nemaža: trys gyvenamieji korpusai, vienas pagrindinis didelis pastatas, kuriame terapiniai kabinetai, valgykla, gydytojų, centro vadovų patalpos. Tolėliau nuo pagrindinio pastato stovi amfiteatras ir baseinas.

4 komentarai

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *