Mokslų pradžia apleistoje mokykloje

Rugsėjo mėnuo atėjo lauktai, o kažkam ir nelauktai, bet jo pradžia kaip visada skelbia mokslų metų pradžią. Deja, bet ne visoms mokykloms galima pritaikyti šį mano pasisakymą. Lietuvoje kasmet uždaroma didžiulis skaičius mokyklų. Dažniausiai pasikartojančios uždarymo priežastys – mažas mokinių skaičius, dideli pastato išlaikymo kaštai. Šiandien jokios statistikos nevesime ir apie tai plačiau nekalbėsime, o vietoj to, pasižvalgysime po pakankamai dar geros būklės vieno Lietuvos miestelio buvusią švietimo įstaigą.

Iš išorės pats pastatas ganėtinai tvarkingas, o viduje tikrai nėra blogiau. Pirmoje aukšto dalyje mokyklos vaizdas po truputį nyksta, nes vykdomi vidaus pertvarkymo darbai. Pasižvalgius po klasės kabinetus ir valgyklą, pakilome į antrą aukštą. Antrame aukšte ženkliai daugiau daiktų ir mokymosi klasių. Turime ir ilgus koridorius su „papuoštomis” sienomis. Grįžtame į pirmą aukštą ir į sporto salę, kurios vietiniai dar nepamiršta jos ir laisvu metu sužaidžia krepšinį.

Rugsėjo mėnesio pradžia užskaityta, mokykla aplankyta.

Daugiau apleistų mokyklų:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2018-09-05

Komentarų nėra

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.