Rugsėjo mėnuo atėjo lauktai, o kažkam ir nelauktai, bet jo pradžia kaip visada skelbia mokslų metų pradžią. Deja, bet ne visoms mokykloms galima pritaikyti šį mano pasisakymą. Lietuvoje kasmet uždaroma didžiulis skaičius mokyklų. Dažniausiai pasikartojančios uždarymo priežastys – mažas mokinių skaičius, dideli pastato išlaikymo kaštai. Šiandien jokios statistikos nevesime ir apie tai plačiau nekalbėsime, o vietoj to, pasižvalgysime po pakankamai dar geros būklės vieno Lietuvos miestelio buvusią švietimo įstaigą.

Iš išorės pats pastatas ganėtinai tvarkingas, o viduje tikrai nėra blogiau. Pirmoje aukšto dalyje mokyklos vaizdas po truputį nyksta, nes matosi vykdomi vidaus pertvarkymo darbai. Pasižvalgius po klasės kabinetus ir valgyklą pakilome aukščiau. Čia ženkliai daugiau daiktų, mokymosi klasės, ilgi koridoriai su „papuoštomis” sienomis. Toliau gan didesnė erdvė – sporto salė. Vietiniai dar nepamiršta jos ir laisvu metu tikėtina puikiai praleidžia laiką.

Rugsėjo mėnesio pradžia užskaityta, mokykla aplankyta.

Daugiau apleistų mokyklų:

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.