Apleistos mokyklos nėra mano didžiausias pomėgis. Jos dažniausiai būna neseniai uždarytos, pakankamai geros būklės. Kaip bebūtų, gerų vietų nepraleidžiu ir visada aplankau. Aplankiau ir šią, kiek kitokią mokyklą.

Tikrai ne paslaptis, kad joje mokėsi vaikai, o jeigu tiksliau sergantys vaikai, kurie buvo prižiūrimi čia pat įsikūrusio medicinos punkto, kurį sudarė: pirmosios pagalbos, sveikatos patikrinimo, stomatologijos gydytojai.

Į šią mokyklą atvykdavo sirguliuojantys vaikai beveik iš visos Lietuvos. Čia pat apsistodavo prie mokyklos pastato prijungtame gyvenamajame korpuse. Viskas vietoje: lova, valgykla, mokykla, gydytojai, žaidimų kambariai. Deja, finansavimo netekusi mokykla buvo uždaryta, o vaikai buvo perkelti į kitas mokyklas. Beveik visas personalas neteko darbo. Tokia trumpa ir liūdna mokyklos istorija.

Daugiau apleistų mokyklų:

3 komentarai

  1. Manau klaida įsivėlė: kuriais ir užsidarė neteko finansavimo todėl ir buvo priversta užsidaryti

    1. Taip gavosi, kai metų nenorėjau viešinti, pataisiau, dėkui.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *