Seni Mercedes-Benz automobiliai

Kiekviena įdomesnė vieta pareikalauja išankstinio ir kruopštaus pasirengimo, protingų sprendimų, ko pasekoje pasiekiami sėkmingi rezultatai ir didysis prizas, kuriuo tapo atrasti Mercedes-Benz markės automobiliai. Visiškoje tamsoje paskendę, jau senokai matę kelius šie automobiliai vis dar laukia savo atgijimo. Žinoma viskas priklauso nuo čia juos palikusių savininkų, kurie, galbūt, neatranda laiko šių „gražuolių” prikėlimui.

Pirmasis laimikis – vyšnavos spalvos 420 SEL modelio Mercedes-Benz markės automobilis, kurio būklė itin gero stovio. Nesimato jokių išorinių pažeidimų, salonas puikiai išlaikytas ir prižiūrėtas. Nenustebčiau, jeigu automobilis kažkuriuo tai laiku buvo prikeltas naujam gyvenimui – atrestauruotas. Tolėliau stūkso 230 modelis, kuris senesnis, bet nieko nenusileidžiantis savo išsilaikymu. Pakankamai tvarkingas kėbulas, salono būklė puiki, o po kapotu atrodo viskas yra savo vietoje. Pačiame gale Moskvich 423 modelio senolis. Savaime suprantama prastesnės būklės dėl savo amžiaus, bet vis tiek atrodo neblogai.

Reziumė: puikūs radiniai, todėl tikiuosi, kad šie automobiliai anksčiau ar vėliau prisikels naujam gyvenimui ir vėl išlėks į gatves.

Daugiau apleisto transporto:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2018-03-26

Komentarai

 1. Vytautas
  2018-03-26
  Atsakyti

  Ten Moskvich 423, o ne 407. 🙂

 2. Rudys
  2018-08-28
  Atsakyti

  Kur yra šie automobiliai?

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.