Kiekviena įdomesnė vieta pareikalauja išankstinio ir kruopštaus pasirengimo, protingų sprendimų, ko pasekoje pasiekiami sėkmingi rezultatai ir didysis prizas, kuriuo tapo atrasti Mercedes-Benz markės automobiliai. Visiškoje tamsoje paskendę, jau senokai matę kelius šie automobiliai vis dar laukia savo atgijimo. Žinoma viskas priklauso nuo čia juos palikusių savininkų, kurie, galbūt, neatranda laiko šių „gražuolių” prikėlimui.

Pirmasis laimikis – vyšnavos spalvos 420 SEL modelio Mercedes-Benz markės automobilis, kurio būklė itin gero stovio. Nesimato jokių išorinių pažeidimų, salonas puikiai išlaikytas ir prižiūrėtas. Nenustebčiau, jeigu automobilis kažkuriuo tai laiku buvo prikeltas naujam gyvenimui – atrestauruotas. Tolėliau stūkso 230 modelis, kuris senesnis, bet nieko nenusileidžiantis savo išsilaikymu. Pakankamai tvarkingas kėbulas, salono būklė puiki, o po kapotu atrodo viskas yra savo vietoje. Pačiame gale Moskvich 423 modelio senolis. Savaime suprantama prastesnės būklės dėl savo amžiaus, bet vis tiek atrodo neblogai.

Reziumė: puikūs radiniai, todėl tikiuosi, kad šie automobiliai anksčiau ar vėliau prisikels naujam gyvenimui ir vėl išlėks į gatves.

Daugiau apleisto transporto:

3 komentarai

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *