Ieškant informacijos apie šiuos globos namus iš karto pirmuose puslapiuose pasirodo straipsniai iš negatyviosios pusės. Pasak jų, šiuose globos namuose buvo mušami vaikai, o šalia jų gyvenantys žmonės gyveno baimėje dėl globos namų vaikų vykstančio teroro, nuolatinių užpuldinėjimų ir reketo. Galime iš karto susidaryti nuomone apie šiuos namus, kas juose vyko ir kaip buvo auklėjami vaikai. Įvykus įstaigos reformai ir perkėlus globojamus vaikus į kitas patalpas, globos namai tapo tušti.

Pastatas jau daug metų apleistas ir nebenaudojamas. Šį objektą planavome aplankyti jau labai seniai. Tikriausiai vienintelė priežastis kodėl tai užtruko buvo motyvacijos trūkumas lankyti objektus, kurie jau ilgą laiką yra apleisti ir apie juos visi žino. Tikėjomės blogesnio vaizdo, tačiau vaizdas nenuliūdino, o suteikė motyvacijos išsitraukti fotoaparatą ir pakelti droną. Trumpas valandos trukmės turas buvo pakankamai įdomus besižvalgant į pakankamai švarias ir dar su daiktais išlikusias patalpas. Klasės kabinetai dar su likusiomis lentomis, o gyvenamasis korpusas su likusiomis lovomis. Kartais nereikia jokio plano ir pastangų susiplanuoti tokio tipo keliones, kuriose pavyksta aplankyti pakankamai atvirus, visiems žinomus, bet įdomius objektus.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *