Apie šiuos senuosius Šiaulių gimdymo namus internete daug informacijos nerasi. Atidaryti buvo maždaug 1958 metais. Tikslios datos nepavyko rasti, todėl apsiribojau šiais metais.

Teritorija nėra maža, vien pastatas užima daugiau nei 10 000 kvadratinių metrų ploto. 2008 m. senieji gimdymo namai uždaryti išsikėlus personalui į šalia, naujai įrengtą modernų pastatą. Iš tikrųjų keista, kai šalia naujojo pastato visai netoli stūkso senasis. 2014 m. vasaros pabaigoje „vaiduoklis” buvo parduotas.

Nors pastatas buvo parduotas, per 3 metus jokių pokyčių taip ir neįvyko. Jis vis dar stovi, o pažadai apie griovimą tik ir liko pažadais. Būklė žymiai suprastėjo dėl pastato nepriežiūros. Tuščios, dalinai išgriautos patalpos, koridoriai be grindinio, o apie buvusios įrangos likučius galima tik pasvajoti.

Daugiau panašių vietų:

21 komentarai

  1. Šis projektas nepateikia pastatų adresų ir neviešina jų koordinačių.

   1. nuvaziok i norgelus prie prabaudos ir ten rasi apleista nama ir aprasyk jį prasau

 1. Apsilankyk Panevezio infekcinem tuberkuliozes centre pats buvau pastatas labai grazus tryju aukstu sale ekrano

 2. Apsilankyk Panevezio infekcinem tuberkuliozes centre pats buvau pastatas labai grazus tryju aukstu sale ekrano

 3. Mama pasakojo , kad siuose gimdymo namuose mirdavo naujagimiai tada buvo pradeta tirti ir rado susikaupusio gyvsidabrio, todel staiga buvo pradeta statyti kita ligonine salia

  1. Sumaise informacija mama ne sitoj ligoninej buvo ivykis su gyvsidabriu kitoje senoje ligonineje

 4. Kad šitu gimdimo namų 2metus kaip nėra geriau prašykit apie gilo griuvėsius esančius šiaulių parke

  1. Sveiki, nežinau ar Lietuvoje yra datų mokymo kursai, bet siūlyčiau pasidomėti.

   1. Ar ši ligoninę vis dar yra? Ar jau nugriauta

 5. Paieškokit informacijos apie „Gilo griuvėsius”. Idomus pastatas🙂. Vaikystej netoli ten gyvenau, vakare baugu būdavo pažiūrėt i jų puse :D. Yra daug gandų: žadėjo kazino statyt, buvo sporto kompleksas. Butu ifomu suzinoti tikra istorija xd.

 6. sveiki čia šiauliuose yraapleista gimdymo namai galite pasakyti koroij vietoij nes žemėlapi neroda kur yra

  1. del to kad ligonine yra isgrauta ir stato kaska kita.Vieta buva uz Zaliukiu vejo malunas, Siauliu Ausros muziejus bet dabar nebera matyti ji.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *