Apleistas sovietinis ofisas

Prieš porą savaičių apžvelgėme apleistą statybų įmonę, o šiandien papildysime apleistų įmonių kolekcija dar viena tokio tipo vieta.

Ši vieta neturi konkrečios kategorijos. Anksčiau veikė kaip sovietinė įmonė, vėliau pastatas tapo kelių įmonių nuosavybe, kuriame įsikūrė nebe viena, o jau kelios įstaigos (kalbant apie teritoriją). Savininkų kaita lėmė patalpų-teritorijos pertvarkymus, dalis pagrindinio pastato buvo atnaujinta, o kita dalis (įskaitant ir kabinetus) išliko su visu „sovietiniu” interjeru.

Anksčiau ar vėliau pastatas ištuštėja, dalis čia veikusių įmonių nutraukia veiklą dėl savų priežasčių, kitos įsikelia į didesnes patalpas. Nėra žinoma kiek ir kokios įmonės, bet pirmame aukšte turime patalpas panašias į laboratoriją. Antras aukštas – direktoriaus, buhalterijos ir kitų darbuotojų kabinetai. Trečias aukštas pagal likusius baldus leidžia manyti, kad tai buvę gyvenamieji kambariai.

Nors pastatas paskutiniuosius metus buvo kurį laiką apleistas, tačiau gali būti, jog greitai atvers duris kaip nauja įmonė.

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2022-11-30

Komentarų nėra

Rašyti komentarą:

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti vietovių pavadinimus ir jų lokacijas.