Beveik visus metus neskelbėme jokių industrijos kategorijos vietų. Laikas ištaisyti šias klaidas, todėl paruošėme keletą tokio tipo vietų. Pradėsime su apleista statybų įmone.

Trumpai apie veiklą ir veiklos nutraukimo priežastį. Įmonė vykdė statybų ir remonto darbus, prisidėjo prie gan gerai žinomų Lietuvos statybų projektų taip pat pasirūpindavo statybinių atliekų sąvartyno eksploatavimu. Veikla stabdoma dėl nepavykusios restruktūrizacijos, paskelbiamas bankrotas. Beveik prieš dešimt metų veiklą nutraukusi įmonė dar „tebeegzistuoja”, bet tik teoriškai (išlikęs pastatas), o ne praktiškai.

Šiandien dienai pastatas yra apleistas ir jau daug metų čia nebuvo įkelta kojos. Čia turime dalinai daiktais užpildytas patalpas – kabinetus, o gamybos korpusas – dirbtuvės dalinai užpildytos statybinėmis medžiagomis. Vieta visiškai nepatraukli investuotojams, todėl buvusios įmonės patalpų likimas yra didelis klaustukas.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.