Apleistas atrakcionų parkas Šiauliuose

Lietuvoje turime dar vieną apleistą atrakcionų parką, kuris stūkso Šiaulių miesto parke. Jis privatizuotas maždaug 1996 m. Skaitant 2008 metų straipsnį apie šį parką galima tik spėti, jog tais pačiais metais atrakcionai dar vis veikė ir pilnai funkcionavo, o jau 2011 metų vasaros viduryje jie įvardinti kaip nebeveikiantys. Uždarymo priežasčių daug: atrakcionai jau pasenę, jų atnaujinimas brangus, reikia užsakyti specialias detales iš užsienio remontui ir bendrai kyla klausimas ar iš vis jas būtų įmanoma gauti.

Atrakcionuose įprastomis dienomis lankytojų būdavo nedaug, daugiausia jų susilaukdavo įvairių renginių metu, kurie vykdavo esančioje 1970-iais pastatytoje estradoje. 1995 m. įvykus gaisrui, ji taip ir liko nesutvarkyta. Visi atnaujinimo planai sutvarkyti parke esančią estradą ir atrakcionus tik ir liko planais.

Nors jau prabėgo 6 metai, situacija nepasikeitė. Atrakcionai esantys miesto parke vis dar neveikia ir dauguma jų jau yra demontuoti. Deja, nebe pavyko rasti linksmųjų kalnelių ir traukinuko taip pat elektrinių mašinėlių. Likęs tik apžvalgos ratas, sūpynių konstrukcijos ir šaudyklos pastatas.

Daugiau apleistų atrakcionų:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2017-04-14

Komentarai

  1. Ziema
    2022-11-12
    Atsakyti

    Nebėra jau, ismontavo 🙂

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.