Apleisti atrakcionai „Vaikų pasaulis”

Atrakcionų parkas įkurtas 1986 metais. Avarinės būklės tapę sovietiniai įrenginiai paskutinį kartą oficialiai dar veikė maždaug 2010 metais. Bandau spėti, kad tuo metu vyko miesto šventė, kadangi internete galima rasti vaizdo įrašų su jau užstrigusiais atrakcionais.

Daugelis čia esančių atrakcionų atkeliavo iš “Gorky Park” pramogų parko esančio Maskvoje. Buvo sudarytas ne vienas ir ne du projektai “Vaikų pasaulio” atnaujinimui. Pagal planą „Energolendas“, čia turėjo atsirasti 100 metrų aukščio ir 1,5 km ilgio amerikietiški kalneliai.

Šiandien stovintys įrenginiai vis dar nesulaukia savo dienos kada galės džiuginti vaikus vėl. Apleistame parke galime pamatyti apžvalgos ratą, kuris yra aukščiausias Lietuvoje, pralenkiantis Šiaulių atrakciono parke esantį brolį dvynį. Šalia rato – autodromas, o tolėliau įdomesnė konstrukcija – amerikietiški kalneliaiTai yra Jet Star 2 modelio kalneliai, kuriuos sukonstravo Schwarzkopfas – vokiečių kalnelių gamintojas. Be paminėtų atrakcionų, lankytojus taip pat džiugino muzikinis ekspresas, supynės, raketoplanas.

PAPILDYTA: O štai kaip atrodo atrakcionų parkas žiemą – nuotraukų albumas.

Komentarai

  1. Lukass
    2018-04-12
    Atsakyti

    Čia Elektrėnuose?

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.