Apleistas kino teatras “Laisvė”

Pačiame centre esantis apleistas kino teatras “Laisvė” filmų neberodo jau apie penkiolika metų. Internete galima rasti šiek tiek informacijos, kad teatras pastatytas tarpukariu, tuo metu vadinosi “Forum”, o tik sovietmečiu pervadintas į “Laisvė”.

Kinas buvo įsikūręs pačiame centre kur žmonių tikrai netrūko. Deja, dėl nežinomų priežasčių kino teatro skolos didėjo ir teatrui buvo iškelta bankroto byla. Valstybinės institucijos aiškinosi ar “Laisvė” nebuvo tyčia privesta prie bankroto. Buvęs direktorius tikino, kad vykdęs visų akcininkų nurodymus, daręs viską, kad tik skolos nedidėtų.

Grįžkime į šiandien dieną, į dabartinį neveikiantį kino teatrą. Nors pastatas daug kartų degęs, bet iki galo nesudegęs. Būklė yra pakankamai “nebloga”, nes kino salė dar visiškai nesugriauta. Antrame aukšte esančiose filmų transliacijų patalpose yra likę įrangos likučiai, o pirmame aukšte pilna filmų dėklų, dokumentų. Kitas korpusas nėra jau toks įdomus: didelė suniokota salė, V.I.P patalpos, rūbinė, valgykla.

Daugiau apleistų pramogų:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2017-03-08

Komentarai

 1. Anonimas
  2018-10-07
  Atsakyti

  uzkaltas arne?

 2. PaulRu
  2019-02-19
  Atsakyti

  Ar butu galima eksplorint?

 3. :(:
  2019-12-18
  Atsakyti

  Kurioje vietoje ir prie kur tiksliai randasi sis kinas?

 4. Tyrinėtojas
  2020-02-08
  Atsakyti

  Zinoma vieta labai, iejimas grynai neuzkaltas galima laisvai ieit bet reikia drasos.Buna kad pro praeima eina is parduotuves darbuotuojai ir gali pamatyt.Įspudinga vieta

 5. Vick
  2020-08-09
  Atsakyti

  Tie uzsuke menininkai esame mes 😂
  Gaila, viskas uzkalta ir neimanoma ieiti, yra apsauginis ir kameros.
  Mes ten zaizdacl slepyniu ir siaip prie zvakiu leisdavom lietingas dienas

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.