Apleistas gyvūnų tyrimų centras

Sekmadienis yra paskutinė savaitės diena. Kažkam tai pasiruošimas kitos savaitės darbams. Man sekmadienis yra kelionės, kelionės po Lietuvos miestus ir miestelius, kuriuose pilna įvairaus tipo, būklės, nenaudojamų, apleistų pastatų. Štai, kad ir šis, apleistas gyvūnų tyrimų centras yra vienas iš sekmadieninių radinių.

Kurį laiką stovėjęs ir niekam neaktualus pastatas staiga sulaukė dėmesio. Dėmesio iš vandalų ir kitų nuotykių ieškotojų taip pat dėmesio iš esamų ar naujų savininkų. Nežinau ar nuotraukose pastebėsite, bet pastate prasidėję valymo darbai, na, bent dalis patalpų akivaizdžiai išvalytos nuo čia apsilankiusių vandalų pridarytų nuostolių.

Pastate anksčiau buvo įsikūręs gyvūnų tyrimo centras. Nereikia būti ekspertu norint išsiaiškinti pastato paskirtį, kadangi beveik didžioji dalis kabinetų pažymėti lentelėmis, tokiomis kaip Kiaulių šėrimo sektoriaus vedėjas, Galvijų šėrimo sektorius, Galvijų šėrimo sektoriaus laboratorija, o palikti dokumentai aiškiai nurodo pastato pavadinimą ir vykdytą veiklą. Galimai dėl restruktūrizacijos uždarytas centras šiuo metu nevykdo jokios veiklos. Akivaizdu, įranga pasenusi, nebetinkama naudoti, o pats pastatas prašosi remonto.

Daugiau apleistų vietų:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2019-08-11

Komentarų nėra

Rašyti komentarą:

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti vietovių pavadinimus ir jų lokacijas.