Sekmadienis yra paskutinė savaitės diena. Kažkam tai pasiruošimas kitos savaitės darbams. Man sekmadienis yra kelionės, kelionės po Lietuvos miestus ir miestelius, kuriuose pilna įvairaus tipo, būklės, nenaudojamų, apleistų pastatų. Štai, kad ir šis, apleistas gyvūnų tyrimų centras yra vienas iš sekmadieninių radinių.

Kurį laiką stovėjęs ir niekam neaktualus pastatas staiga sulaukė dėmesio. Dėmesio iš vandalų ir kitų nuotykių ieškotojų taip pat dėmesio iš esamų ar naujų savininkų. Nežinau ar nuotraukose pastebėsite, bet pastate prasidėję valymo darbai, na, bent dalis patalpų akivaizdžiai išvalytos nuo čia apsilankiusių vandalų pridarytų nuostolių.

Pastate anksčiau buvo įsikūręs gyvūnų tyrimo centras. Nereikia būti ekspertu norint išsiaiškinti pastato paskirtį, kadangi beveik didžioji dalis kabinetų pažymėti lentelėmis, tokiomis kaip Kiaulių šėrimo sektoriaus vedėjas, Galvijų šėrimo sektorius, Galvijų šėrimo sektoriaus laboratorija, o palikti dokumentai aiškiai nurodo pastato pavadinimą ir vykdytą veiklą. Galimai dėl restruktūrizacijos uždarytas centras šiuo metu nevykdo jokios veiklos. Akivaizdu, įranga pasenusi, nebetinkama naudoti, o pats pastatas prašosi remonto. Ramus, kelių valandų pasivaikščiojimas ir tęsiame kelionę toliau.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *