Apleista tekstilės įmonė

Ši aplankyta įmonė turi panašią istoriją, kurią jau pasakojau apleistų koncertų ir sporto rūmų straipsnyje. Ji panaši tuo, kad šis objektas nuo pat šio projekto pradžios pateko į sąrašą vietų tų, kurias būtina aplankyti. Jokia paslaptis, jog tikrai ne kartą teko užsukti čia. Deja, vizitai baigdavosi tik pastato išorės pasižvalgymu. Po ilgo laukimo, prasidėjusi dalinė pastato renovacija pagaliau suteikė galimybę pasižvalgyti ne tik išorėje, bet ir pastato viduje.

Viduje turime daug kabinetų, kuriuose dirbo įmonės administracijos darbuotojai. Daugelis jų dar su paliktais, senais baldais, o šalia jų ant žemės mėtosi dokumentai, įamžintos įmonės darbuotojų akimirkos – nuotraukos. Įdomesnė dalis – civilinės gynybos kabinetas. Jame pavyko rasti įdomių, autentiškų stendų, plakatų, medinių informacinių lentelių. Toliau, ne ką blogesnė gamybos mokymo klasė. Joje ant sienų iškabinti didžiuliai stendai, kuriuose vaizduojami gamybos procesai. Visai šalia mokymo klasės turime ir kavine.

Pabaigai, šiek tiek užbėgsiu įvykiams už akių. Pastatas jau kurį laiką turi naujus šeimininkus. Tik noriu priminti, jog projekto nuotraukų publikavimo datos nėra susijusios su vizito datomis. Šios nuotraukos užfiksuotos pakankamai seniai dar prieš renovaciją ir prieš įsikeliant naujiems šeimininkams. Nors dalį laiko praleidau žvalgydamasis po kabinetus ir vis pamiršdamas išsitraukti fotoaparatą, tačiau vis tiek rekomenduoju peržiūrėti žemiau esantį nuotraukų albumą ir taip susipažinti su vietove. Ačiū už dėmesį.

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2020-02-05

Komentarų nėra

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.