Ši aplankyta įmonė turi panašią istoriją, kurią jau pasakojau apleistų koncertų ir sporto rūmų straipsnyje. Ji panaši tuo, kad šis objektas nuo pat šio projekto pradžios pateko į sąrašą vietų tų, kurias būtina aplankyti. Jokia paslaptis, jog tikrai ne kartą teko užsukti čia. Deja, vizitai baigdavosi tik pastato išorės pasižvalgymu. Prasidėjusi dalinė pastato renovacija suteikė galimybę pasižvalgyti ne tik išorėje, bet ir viduje.

Viduje daug kabinetų, kuriuose buvo įsikūrę administracijos darbuotojai. Daugelis jų dar su paliktais, senais baldais, o šalia baldų ant žemės mėtosi ir dokumentai, įamžintos įmonės darbuotojų akimirkos – nuotraukos. Įdomesnė dalis – civilinės gynybos kabinetas. Jame pavyko rasti įdomių, autentiškų stendų, plakatų, medinių informacinių lentelių. Toliau, ne ką blogesnė gamybos mokymo klasė. Joje ant sienų iškabinti didžiuliai stendai, kuriuose vaizduojami gamybos procesai. Visai šalia mokymo klasės – kavinė.

Pabaigai, šiek tiek užbėgsiu įvykiams už akių. Pastatas jau kurį laiką turi naujus šeimininkus. Tik noriu priminti, jog projekto nuotraukų publikavimo datos nėra susijusios su vizito datomis. Šios nuotraukos užfiksuotos pakankamai seniai dar prieš renovaciją ir prieš įsikeliant naujiems šeimininkams. Nors dalį laiko praleidau žvalgydamasis po kabinetus ir vis pamiršdamas išsitraukti fotoaparatą, tačiau vis tiek rekomenduoju peržiūrėti nuotraukų albumą ir taip susipažinti su vietove. Ačiū už dėmesį.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *