Apleista patriotiška stovykla

Kaip ir žadėjau, šią vasarą užbaigsime viena iš geriausių šių metų atrastų stovyklų, atrodančių labai patriotiškai. Nameliai anksčiau buvo išdažyti Lietuvos vėliavos spalvomis: jie čia geltoni, žali, raudoni. Nežinau ar tai buvo daryta su idėja, bet nameliai atrodo labai patriotiškai. Stovykla rasta visai atsitiktinai, pasislėpusi tankiame miške. Uždaryta pakankamai seniai, bet palikta absoliučiai viskas. Gyvenamuosiuose nameliuose baldai, patalynės, virtuvės reikmenys, o pagrindiniame pastate pilna buitinės įrangos. Čia nespėjo įkelti kojos nei vandalai, nei kiti asmenys save vadinantys „kietais” apleistų vietų tyrinėtojais.

Bendras stovyklos plotas nėra didelis. Ją sudaro kelios grupės gyvenamųjų namelių. Šalia jų – prisiglaudęs nedidelis namelis sanitarinių patalpų, o likusioje dalyje pagrindinis stovyklos pastatas su žaidimų aikštele. Vienintelis šios vietos priešas – gamta. Tai yra ta vieta, kuri puikiai atvaizduoja kaip gamta po truputį atsikovoja savo žemes. Dalis namelių apsupti medžių, krūmų, kurie po truputį veržiasi į jų vidų taip darydami žalą konstrukcijoms. Žinoma, namelių konstrukcijos yra medinės ir paveiktos lietaus – drėgmės, ko pasekoje tampa silpnos ir lūžta nuo bet kokio prisilietimo.

Stovyklos likimą nuspėti sunku, vieta nėra išskirtinė, todėl jokio projekto čia neprasuksi. Vasaros sezonas užbaigtas, rugsėjį startuosime su mokyklomis.

Daugiau apleistų stovyklų:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2020-08-27

Komentarai

  1. Anonimas
    2021-05-11
    Atsakyti

    Nuostabūs seni šviestuvai

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.