Šių metų, gegužės mėnesio apleista metalo pramonės publikacijoje trumpai susipažinome su apleista Lietuvos pramone. Tęsiant tos pačios kategorijos straipsnių ciklą, šiandien turime ganėtinai įdomią vietą – apleistą elektronikos pramonę. Ne paslaptis, jog ši įmonė patyrė bankroto procesą, o jį užbaigus, dalis įrangos tiesiog liko savo vietose.

Buvusios gamyklos patalpose pavyko rasti nemažai gamybos cechų, kurie dar vis dalinai užpildyti įranga. Didesniuose jų – seniai sustabdytos gamybos linijos, o mažesniuose – dulkėti gamybos įrenginiai. Įdomesnis vaizdas – „žaliajame” gamybos ceche. Tikriausiai dėl gaminamos produkcijos buvo poreikis turėti tokio tipo patalpas (elektronikos ekspertai galėtų pakomentuoti plačiau), bet be žalios spalvos turime dar daugiau įrangos: vėl gamybos įrengimai, keli iš jų su specialiomis kameromis, kurios turėjo tam tikrą funkciją produkcijos gamyboje. Be gamybos cechų, turime dar ir administracinę dalį, tačiau ji nepasirodė įdomi dėl tiesiog tuščių patalpų, kuriose nei stalo, nei kėdės.

Geros virtualios ekskursijos ir greitai susitiksime dar vienoje apleistoje pramonėje.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *