Apie šiuos senuosius Šiaulių gimdymo namus internete daug informacijos nerasi. Atidaryti buvo maždaug 1958 metais. Tikslios datos nepavyko rasti, todėl apsiribojau šiais metais.

Teritorija nėra maža, vien pastatas užima daugiau nei 10 000 kvadratinių metrų ploto. 2008 m. senieji gimdymo namai uždaryti, nes personalas išsikėlė į šalia naujai įrengtą pastatą pavadinimu „Moters ir vaiko klinika“. Iš tikrųjų keista, kai šalia naujojo pastato visai netoli stūkso senasis. 2014 m. vasaros pabaigoje „vaiduoklis“ buvo parduotas.Istoriją baigiau rašydamas apie pardavimą, bet pabandykit atspėti ar per 3 metus kažkas pasikeitė? Deja, pastatas vis dar stovi nors buvo žadama jį griauti. Kalbant apie pasikeitimus, tai būklė žymiai suprastėjo, į pastatą patekti nėra sunku, jis toliau niokojamas. Tuščios dalinai išgriautos patalpos, didžioji dalis koridorių nebeturi grindinio, apie buvusios įrangos likučius galima tik pasvajoti.


13 komentarai

    1. Šis projektas nepateikia pastatų adresų ir neviešina jų koordinačių.

      1. nuvaziok i norgelus prie prabaudos ir ten rasi apleista nama ir aprasyk jį prasau

  1. Apsilankyk Panevezio infekcinem tuberkuliozes centre pats buvau pastatas labai grazus tryju aukstu sale ekrano

  2. Apsilankyk Panevezio infekcinem tuberkuliozes centre pats buvau pastatas labai grazus tryju aukstu sale ekrano

  3. Mama pasakojo , kad siuose gimdymo namuose mirdavo naujagimiai tada buvo pradeta tirti ir rado susikaupusio gyvsidabrio, todel staiga buvo pradeta statyti kita ligonine salia

    1. Sumaise informacija mama ne sitoj ligoninej buvo ivykis su gyvsidabriu kitoje senoje ligonineje

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.