Pačiame centre esantis apleistas kino teatras “Laisvė” filmų neberodo jau apie penkiolika metų. Internete galima rasti šiek tiek informacijos, kad teatras pastatytas tarpukariu, tuo metu vadinosi “Forum” tik sovietmečiu įgavo pavadinimą “Laisvė”.

Kinas pačiame centre kur žmonių tikrai netrūksta, bet dėl kažkokių tai priežasčių kino teatro skolos didėjo ir teatrui buvo iškelta bankroto byla. Valstybinės institucijos aiškinosi ar “Laisvė” nebuvo tyčia privesta prie bankroto. Buvęs direktorius tikino, kad vykdęs visų akcininkų nurodymus, daręs viską, kad tik skolos nedidėtų.

Iš pradžių įstaiga priklausė savivaldybei, vėliau didžioji dalis akcijų buvo parduotos verslininkui.Grįžkime į šiandien dieną, į dabartinį neveikiantį kino teatrą. Nors pastatas daug kartų degęs, bet iki galo nesudegęs. Būklė yra pakankamai “nebloga”, nes kino salė dar visiškai nesugriauta – likusios kėdės, reklaminiai plakatai. Antrame aukšte dar vis nemažai daiktų. Filmų transliacijų patalpoje likę įrangų likučiai, o pirmame aukšte pilna filmų dėklų, dokumentų. Kitas korpusas nėra jau toks įdomus – didelė suniokota salė, V.I.P patalpos, rūbinė, valgykla.


2 komentarai

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.