Ugniagesių technikos kapinės

Uždarant Lapkričio mėnesį, sugrįšime į Transportas vietų kategoriją, kurią papildysime kolekciją šiuo, nedideliu ugniagesių technikos kapinynu.

Ne kartą teko skaityti ir girdėti žmonių pasipiktinimus dėl senos ugniagesių technikos, kuri laiku nebe atvyksta į iškvietimus, genda vykdant gaisro gesinimo darbus. Tokie pasipiktinimai kyla ir dėl nuolat atnaujinamo policijos automobilių parko, užmirštant tiek ugniagesius, tiek medikus, kurie taip pat atlieka svarbias funkcijas mūsų šalyje. Nežinau kiek dažnai vykdomi tokių technikų atnaujinimai, bet panašu, kad tokie procesai (bent jau minimaliai) vyksta ir minėtose profesijose t.y seną, atgyvenusią sovietinę techniką po truputį keičiant į naujesnes ir modernizuotas transporto priemones. Pavyzdys – ši vieta, kurioje atgulė jau nebenaudojama ugniagesių technika: seni sovietiniai ZIL ir KAMAZ markės sunkvežimiai. Be jų, čia dar turime ir Mercedes-Benz markės technikos. Bendrai žiūrint į išvaizdą, ši technika neatrodo labai blogai, bet tai tik dėl to, kad šie sunkvežimiai buvo atnaujinti ir perdažyti ne kartą, todėl vertinti vien tik išvaizdą būtų kvaila.

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2021-11-30

Komentarai

  1. Anonimas
    2023-02-15
    Atsakyti

    amerikoj cia buvo sita vieta

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.