Tuneliu vedami pasiekėme nedidelį įėjimą po kurio sekė dvi galingos, didžiulės slėptuvės durys. Iš laisvalaikio batų įšokę į neperšlampamus guminius batus ir atvėrę galingas duris patekome į didžiulę, vieną iš didmiesčio įmonės apsemtą slėptuvę.

Dėl nuolatinės drėgmės dalis pūvančių daiktų jau iš čia seniai išnešti, likę tik keletas tokio tipo baldų. Valdymo punkte telefonai, stalai, spintos. Toliau seka didelės žmonių apsaugos patalpos, kuriose dar vis likę gultai. Dar tolėliau atrastos jau gerai žinomos slėptuvėse sanitarinės, maisto ruošimo, vandens atsargų patalpos. Tačiau užsukus į sekančias patalpas vaizdas kiek įdomesnis: galingos vandens siurblių, oro filtravimo sistemos, generatoriaus patalpa.

Reziume po trumpos pertraukos aplankyta kiek kitokia nei įprastai civilinė saugos slėptuvė. Visai kitokios sąlygos jos tyrinėjimui, kiek įdomesni radiniai.


Daugiau civilinės saugos slėptuvių:

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.