Tuneliu vedami, pasiekėme nedidelį įėjimą po kurio sekė dvi galingos, didžiulės slėptuvės durys. Iš laisvalaikio batų įšokę į neperšlampamus guminius batus ir atvėrę galingas duris, patekome į didžiulę, vieną iš didmiesčio įmonės apsemtą slėptuvę.

Dėl nuolatinės drėgmės, dalis pūvančių daiktų jau iš čia seniai išnešti, likę tik keletas tokio tipo baldų: valdymo punkte telefonai, stalai, spintos. Toliau seka didelės žmonių apsaugos patalpos, kuriose daug gultų. Dar tolėliau, atrastos jau gerai žinomos slėptuvėse sanitarinės, maisto ruošimo, vandens atsargų patalpos. Bet užsukus į sekančias patalpas, vaizdas kiek įdomesnis: galingos vandens siurblių, oro filtravimo sistemos, generatoriaus patalpa.

Reziume: po trumpos pertraukos aplankyta kiek įdomesnė ir ženkliai didesnė slėptuvė, ir žinoma visai kitokios sąlygos jos tyrinėjimui.

Daugiau civilinės saugos slėptuvių:

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *