Apleistas sėklų ruošimo fabrikas

Didelis, apleistas pastatas yra viskas kas liko iš kažkada sėkmingai veikusio sėklų ruošimo fabriko, kurio veikla sustojo 2012 m. Galima tik spėlioti, kas nutiko šiai vietai ir kodėl fabrikui buvo iškelta bankroto byla.

Pati teritorijos infrastruktūra sudaryta iš dviejų pastatų. Pagrindinis – fabrikas, o už jo visai šalia prijungtas nedidelis dviejų aukštų administracinių patalpų korpusas. Aplink juos yra dar keletas pastatų, bet nesu tikras ar jie priklausė tai pačiai įmonei.

Galinga išvaizda, deja, slepia niūrų vaizdą. Nereikia tikėtis geros būklės, kai teritorija apleista jau pakankamai nemažai laiko ypač kai jos niekas neprižiūri. Patalpose galima rasti sėklų paruošimo fabrikui būdingu dalykų, pradedant nuo elementarių sėklų maišelių, baigiant likusiomis, maišuose supakuotomis žemėmis. Administracinis korpusas šiek tiek įdomesnis dėl čia dar likusių dokumentų.

Tais pačiais bankrutavimo metais, miesto savivaldybė domėjosi pastato likimu, jo per naudojimu, bet jokio sprendimo taip ir nerado.

Daugiau panašių vietų:

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2018-12-17

Komentarai

 1. Fotografas
  2020-07-20
  Atsakyti

  Sveiki, gal žinote, ar patekti vidun reikalingi kokie leidimai dėl fotosesijos?
  Nes vieta atrodo ltik ir prašosi objektyvo.

 2. Egidijus
  2020-08-10
  Atsakyti

  Esu iš šio miesto. Maniau, kad jau nuo 2006 metų jis apleistas buvo… Nes tikrai nebuvo požymių jog šis fabrikėlis veikė…

 3. Kamile
  2021-02-04
  Atsakyti

  Ar ši vieta Vilniuje?

 4. sportcmenas
  2022-12-16
  Atsakyti

  Kur randas gal kas žinotu?

 5. Anonimas
  2024-06-10
  Atsakyti

  Galma sužinoti kur?

Rašyti komentarą:

Komentarai matomi tik po administracijos patvirtinimo. Komentarai su publikacijų vietovės pavadinimais ir adresais nepatvirtinami.