Apleista statybų administracija

Tęsiant industrijos kategorijos straipsnių ciklą, šiandien nuo apleistos pramonės t.y gamybos cechų, trumpam užsuksime pasižvalgyti po vienos, kadaise sparčiai savo darbo funkcijas išplėtusios ir sėkmingai veikusios, tačiau jau senokai apleistos statybų valdybos administracijos kabinetus ir kitas patalpas.

Šio administracinio pastato atsiradimo istorija yra paprasta. Sparčiai besiplečiant gamybos pramonei t.y plečiant teikiamų paslaugų funkcijas ir natūraliai įdarbinant vis daugiau naujų darbuotojų buvo nuspręsta, gamybinės bazės teritorijoje pastatyti administracinį pastatą, kuriame mažiausiai su gamyba susiję specialistai ir daugiausia už dokumentacijas ir kitus administracinius procesus susiję asmenys turėtų savo atskiras patalpas. Kaip sakė, taip ir padarė – ilgai netrukus išdygsta keturių aukštų pastatas su erdviais kabinetais, didžiule susirinkimų-renginių sale ir vitražais išgražintais koridoriais.

Anksčiau ar vėliau viskas turi pabaigą – įmonė bankrutuoja, dalis gamybinės bazės teritorijos išparduodama, pastatuose įsikuria kitos įmonės, o administracinis pastatas buvusiems darbuotojams užveria duris. Parduoti buvo bandoma ir jį, bet nei vienas pardavėjas nesusižavėjo vitražais ir kitais šio senos statybos pastato „privalumais”.

Ačiū, kad skaitote, linkėjimai nuo ApleistosVietos.lt autorių!

Publikuota: 2021-11-11

Komentarų nėra

Rašyti komentarą:

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti vietovių pavadinimus ir jų lokacijas.