Viename iš uždarytos ligoninės skyriaus straipsnių skundžiausi, jog ligoninės nėra stiprioji šio projekto pusė. Planuojant keliones į apleistas vietoves vis daugiau laiko skyriau ligoninių paieškomis, kurios davė pakankamai neblogus rezultatus. Ši, nedideliame miestelyje esanti ligoninė yra pakankamai atviroje aplinkoje, kasdien prasilenkianti su daugybę žmonių. Nesunku pastebėti iš išorės išdaužytus ir jau užkaltus langus, o ant pastato kabančios kameros nesunkiai gali pastebėti ir nekviestus svečius. Kaip ir kiekvieną tokį pastatą buvo bandoma parduoti, surasti naujus šeimininkus, o tuo pačiu buvo ir dar tebėra skiriamos lėšos apsaugai, kuri, mano nuomone, nėra pakankamai veiksminga atsižvelgiant tiek į pastato išorę, tiek ir į vidų.

Ligoninės kolektyvas į naujas patalpas išsikėlė pakankamai seniai. Naivu būtų tikėtis, jog nemažai metų apleistas pastatas galėtų kažkuo tai nustebinti. Visgi nuotaikos pasikeitė labai greitai pamačius likusias chirurgines lempas. Galbūt, vis dėlto apsauga yra veiksminga? Nemeluosiu stebėjimo kameros ir patalpoje išvedžioti laidai vizito laiką sutrumpino ženkliai negu buvo planuota. Taip pat laikas sutrumpėjo ir dėl tuščių patalpų, kurių didžioji dalis tik plikos sienos. Surinkau tikriausiai įdomiausias nuotraukas įskaitant ir lempas, kurios reprezentuoja buvusią ligoninės išvaizdą.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą. Būtini laukeliai pažymėti *