Mokykla įkurta 1923 metais kaip privati gyvulininkystės mokykla. Bėgant metams, pavadinimai ir paskirtis vis keitėsi. Tai gyvulininkystės ir pienininkystės mokykla, veterinarijos, tarybinis ūkis technikumai. 1990 m. tapo Gruzdžių žemės ūkio mokykla. Uždaryta 2008 m. dėl mažo mokinių skaičius. Paskutinis buvęs direktorius Albertas Ožalinskas, kuriam ir teko uždaryti šią mokyklą ir atleisti jos darbuotojus.

Keista, kad tokia didelė mokykla dabar yra visiškai tuščia, nei mokinių, nei dėstytojų. Lentos, suolai, tušti kabinetai, kitos mokyklos patalpos jau seniai čia nenaudojamos. Vaikštant viduje apima keistas jausmas, lyg šiuo metu tau laisva pamoka, tylu, ramu.

4 komentarai

      1. Na tikrai nesunku įeiti į šį pastatą, bet šiek tiek saugomas yra, visai neseniai girdėjau kaip ten buvo pažįstami, tai policija buvo atvažiavusi kol jie buvo viduje.

Parašykite komentarą

Draudžiama komentarų skiltyje skelbti (viešinti/atskleisti) straipsnio vietovės pavadinimą, lokaciją ir kitas panašias detales. Panašūs komentarai trinami, o jų autoriai blokuojami. Ačiū už supratingumą.